Privat vinohrady sklenene dildo

Každotýdenní chemoterapii tedy nechám Beneši psu aplikovat veterinářem v Praze. Důvody mám prosté; koncem roku se pracovně stěhuji do Berlína, musím tudíž svůj vzácný čas ve Městě pražském zasvětit vyřizovaní věcí nezbytných; důkladnými pitkami počínaje a tělesnými cvičeními s oblíbenými sexuálními partnery konče. Nezanedbatelným důvodem jest pak pragmatické vyhladovění doktora drážďanského, jemuž se mou nepřítomností přestane dostávat dávek mého návykového parfému a při novoroční kontrole Beneše psa ze mne zvířecky strhá spoďáry.

Za řinčení padajících zkumavek a pod zapnutou lampou vydesinfikovaného operačního stolu mě pak, nahé, nekompromisně nasadí gumový roubík, přetáhne přes něj východoněmeckou plynovou masku a zmermomocní můj fetišistický chtíč do ultrafialova.

Zajímalo by mě, čím si Romové zaslouží opravu panelových domů, ve kterých bydlí. Tím že jsou Romové? Ech, jak rasistické vůči bělochům. Nabádá se myšlenka, že Romové jsou částí obyvatel naší země, kteří dávají ze svých daní a odvodů do společné kasy více než ostatní, nadto morálně přispívají blahu celé společnosti a tudíž jsou zaslouženě privilegováni naší spravedlivou společností.

Nedávno mi trochu hejblo žlučí, když jsem se z ČRO1 dozvěděl, že nás EU kárá, anžto prý diskriminujeme Rómy v jejich právu na bydlení. Nějak jsem si nevšiml, že by kdokoli z nás diskriminujících nějaké právo na bydlení měl. Dokonce neexistovalo ani za komančů, pokud si správně pamatuju. Nedávno v nějakém periodiku proběhl zábavný článek o tom, jak mostecká radnice investuje nevímkolik peněz, aby nahradila radiátory v bytech romských nájemníků, kterým se jaksi "ztratily".

Chápej, du spát, ráno vstanu a radyjátor fuč, pyčo, ne? Romská otázka je v demokratické společnosti neřešitelná. Ať se evropské země snaží sebevíc, nikde se Romové do společností přes nekonečnou snahu a finanční pomoc ze státních kas nezačlenili a všude prostě statisticky působí jako neoddiskutovatelný kriminální element. To je prostě fakt. Bohužel těch pár slušných rodin to neodčiní. Jakékoliv peníze a finanční náhrady pro Romy jsou společensky nespravedlivé a neúčelné.

Neřekl bych, že je to neřešitelné. Právě naopak - tzv. Jsem si jist, že P. Tak alkoholismus mi prý nehrozí. Jdu načnout druhou láhev schnapsu. Dopadl jsem stejně jako ty. A taky to půjdu oslavit. Ale já dneska pojedu ve víně. Zjevně hraju druhou ligu, neboť mé skóre dosáhlo pouhých 15 bodů Sláva vítězům, pivo poraženým? Spíchla jsem se s Rainerem na vinohradským Friedenplatzu, dala si v picce salát a pyšně na něj vytáhla svýho ocelovýho Guardiana.

Kucká se svým soustem, s tím šukáš lentilky, néé? Takže vážený pane, já Vás rád nemám. Vezmeme-li v úvahu, že T. Tím pádem lze výrok negovat a dobrat se k závěru, že nás rád nemá. No, ulevilo se mi Krásně jsem to tady přeškrtala. Dokonce se zdá, že na předložené svodce je všechno špatně. Svodku jsem umělecky vyvedla červeným rollerem v liteře svých vlastních poznámek mezi řádky, doplnění významů a dotažení myšlenek váženého pana Motejla; jež coby stvořitel dokumentu mi jej před odchodem potichounku položil na desku mého stolu, s vírou, že přeci jen doporučím jeho postup na žebříčku moci.

Protože zlost v té správné míře ocelí, nedoporučím, pane Motejle. Myslím, že AK jeho postup skutečně nedoporučí; povýší ho ona sama osobně: Rovnost práv pro všechny. Zcela výjmečně, tak, až se sama divím, souhlasím s názorem Evy Tišnovské z pokřiveného serveru nulové hodnoty, na který protivně přispívám ze svých daní.

Homopáry krásný výraz obého pohlaví by měly dostat legální možnost rovnoprávné výchovy dětí v rodičovském páru; v opačném případě se to tak děje a bude dít u lesbických párů ilegálně; stejně jako u gayů po vyřešení technického problému. Myslím, že i lesbické páry mají technický problém, nebo mi v biologii něco uteklo?

Ale jdi ty, samečku. Vidličkou odkrajuji a vkládám do úst sousta horkých lasagna riscossa a uvědomuji si fakt, že s přibývajícím věkem jsem osamělejší. Není to tím, že bych se uzavírala do sebe, odbývala přátele a známé. Je to daní postupujícího věku, přibývajícího rozumu a ubývajících sil. Toho věku, kdy se obvykle uzavírá rodinný svazek s životním partnerem. Es un ejercicio muy difícil pero estoy seguro de que Patrik Banga lo solucionará como la palma de la mano.

Espagnol - cela me fait du bien. Natáhla jsem si elegantní šedé tričko The DHARMA Initiative, podivuji se Lockovu zmrtvýchvstání z hromadného hrobu, kde zdánlivě zemřel po neošetřeném zásahu levého plicního laloku desetimilimetrovým projektilem z Beretty 92FS a těším se na sekvenci s Desmondem. Neb on je mým typem Muže. Jojk, původně jsem to nesledovala. Přiznávám že je to až na ty retra chytrej relaxační seriál. Assam je skvělej nápad, dík!

Uklidila jsem do stolu krabičku nábojů, přemázla gesicht pudrem, maskujíc tak fungl beďara a jdu balit tágo s tou největší náloží thajskýho shitu v tomhle zkurveným baráku.

Až ho přepálím, pojedu domů. Cajti mě budou moct zatlačit voči. Vánoční dárek má tikat. Jéžiš, už je to tady zase. Namasíruju si svaly, vezmu ten největší batoh co tu mám a vyrazím nakupovat knížky, coby nejosvědčenější obecně kvitovanou vánoční komoditu.

Přiznávám, že posledních pár let jsem zcela zaslouženě bez invence vymejšlet ten nejvhodnější křesťanskej zavděk svému nejbližšímu okolí. Nu a co já si naivně přeju k Vánocům? Protože už si nepamatuješ, jak ses jako malá holka na vánoce těšila. Proč rušit něco, co slouží spoustě zejména dětí k radosti a čeho se přitom sama svobodně vůbec nemusíš účastnit?

Náboženská symbolika Vánoc je v téhle zemi už většině lidí zcela zaslouženě u řiti a tomu zbytku se dá lehce vyhnout, když chceš. Letos mi navíc dokonce připadá, že vánoční šílenství zejména v obchodech a reklamě začalo povážlivě později a tišeji, než tomu v posledních letech bývalo zvykem, takže mě to ani neotravuje.

Kéž by to tak vydrželo. Suma sumárum mi z toho volání po rušení vychází pouze hlasitě vyřčená líbivá póza, která ovšem nemá hlubší opodstatnění: U Anke to je těžko pózou, takhle mluví každý vánoce a já ji chápu protože to vidím stejně.

No jasně jako malej harant sem to bral všema deseti, bodejť by ne. Ale teď na mě z netu sněží, v bedně lítaj Satanklausi jako na střelnici, jinglebells kam se podíváš.

Z toho sem vyrost. A děti nemám, takže se netěším ani z jejich těšení. Koukám, že jsme tady pomalu jako rodina. Taky nemám děti a pod ty zrušený vánoce se rád podepíšu aniž bych ňák zvlášť pózoval. Nějak nerozumím tomu, proč ostentativně vystupovat proti něčemu, čemu se můžu vyhnout a co je mi ukradené. Na gay fisting párty by mě taky nikdo nedostal, ale to mi nějak nestačí jako důvod k tomu, abych požadoval, aby nosili pásy cudnosti, že: Nj, ale pozvánka na gay fisting party na mě nečumí každou čtvrthodinu z bedny.

To je zvláštní, na mě nečumí ani reklama na Vánoce: V tomhle případě totiž nevoláte po zrušení Vánoc, ale po zrušení prolhaných vlezlých zmetků z reklamních a mediálních agentur. K tomu se s radostí přidám.. Vánoce má každý takový, jaký si je udělá. God Save the King. Podala jsem v plné vážnosti grémiu druidů doporučení mocenské rošády na mé, od Nového roku uvolněné, křeslo z buvolí kůže. Tytam jsou doby , kdy jsem v plném pokrytectví dodržovala zásady greens a přitom nosila martnesky z hověziny.

Ve vší vážnosti doporučuji člověka v pozadí; muže o kterém bylo málokdy vidno, ale jehož výsledky práce v jím vedené divizi, jeho rozvážnost ve vztahu k podřízeným a podrobný, dokonale obhájený koncept vedení, jehož jsem dokola mezi čtyřmi dalšími týden studovala, trhala na kusy a zase lepila, rozhodl. Střetnou-li se však jeho mocenské zájmy s mou berlínskou říší, bez skrupulí ho zničím spolu se svou bývalou lodí. Časofyzika mou silnou stránkou néjni. Budu muset vzít svůj vytůněnej raketoplán a jet prohodit pár mírných slov k pánům z Vitelsbachu, marnícím čas Matrixu v nejdražším pražském hotelu.

Pokud to nepomůže, v černé rukavici nahmatám chladný kov. Nemám psa, ale kocoura Rybíze 2. Se zájem sleduji skrze prázdnou láhev karibského rumu pozitivní korekci dollaru a jsem nedočkavá pátečních statistik celkové nezaměstnanosti na severoamerickém kontinentu, kteréž udají jeho další krátkodobý směr. Pátek pravděpodobně utne spekulace o změně base currency, natož i já skončím s polovičatým životem po pletené ponožky.

Sic transit gloria mundi. Ale stejně mne Anke rajcuje. Má ráda velké gule. To si myslíš, že jako v pouzdře nosím živého mariňáka?

Ale jinak firmu Proarms mám moc rád. To je on mého srdce šampión. Ale po objednávce jsem na něj čekal strááášně dlouho. A tak je to u nás běh na hodně dlouhou trať. Kolega si ho hodlá pořídit. No a podle toho co říkal, tak má Proarms v USA objednanou dodávku více než rok a stále čekají. Některé situace staví se nepochopitelnými do času, než důvtipný duch člověka postaví se vzdorem těm jevům a kopne do sebe jiskrnou sklenku libovolného destilátu; tak, jako jsem to dnes udělala já.

Z darované dopolední láhve Tyrconnell Single Malt Whiskey zmizela po mém zásahu bezmála čtvrtina pinty a ač mohu se jevit ožralá jako pan Správce, trpím briskní myslí destilovanou z hlubin věčného Irska, úspěšně dešifrující složité algoritmy života a nabízející jejich kulantní řešení.

Já z tebe fakt fakt nemůžu Tenhle tvůj notes je prostě špičková záležitost pro opravdový fajnšmekry, Aničko. Špatný zrak baby Rotterové. Aktivisté Greenpeace, ozbrojeni větrovkami Hannah, notebooky Asus ve voděodolných obalech a s low-endovými mobily nadnárodních značek v kožených váčcích obsadili okružní plošiny komína hnědouhelné elektrárny Prunéřov s úmyslem ostřelovat politické svědomí naší malebné vlasti.

Jsou to krásní lidé v krásné akci , prohlásila baba Rotterová ve svých pětasedmdesáti létech, námořnicky se vysmrkala do károvaného textilního kapesníku a pak si s ním zamáčkla slzu dojetí.

Nojo, když baba Rotterová už taky prd vidí. Ani se nedivím, že ředitel elektrárny nehodlá zasahovat, koneckonců poškodit nic nemohou, takže když tam chtějí být, nechť tam tedy jsou: Starej Ratzi si zapomněl vzít léky na Alzheimera, šoupnul mobil do sklenice s roztokem na zuby, vycpal si boty svou poslední encyklikou Spe Salvi a na balkóně svatopetrské katedrály prohlásil, že moderní věda nemůže člověku nabídnout vykoupení.

Jde pán válečným Krakovem. Na rohu ulice míjí dva příslušníky hitlerjugend zpracovávající mladého Poláka. Pravomoc veřejnoprávního média nebo cenzura?

Nechť si velevážené obecenstvo udělá subjektivní názor samo. Děti, hospice a rakovina. Neb se blíží druhé největší křesťanské svátky v mnohatisícím roce po Kristu, pak by měl i naše nekřesťanské duše pohladit sociální rozměr víry v jeho nejlepším slova smyslu. Pokud nemáte svého bezdomovce, pokud běžně nepřispíváte sociálním projektům, objektům či subjektům, pak bych byla ráda, kdybyste věnovali sedmadvacet korun svého tarifu nebo kreditu formou dárcovské esemes na některý z adresných projektů , týkajících se dětí, hospiců nebo rakoviny.

Veřejný diskusní panel v konferenčním sále Liberálního institutu, Mainstreamu je podřízeno vše, proto i poslední update Gmailu běží na všem možným, kromě Opery. Latest version of Gmail is currently available for Internet Explorer 7 and Firefox 2. Operu používám léta a jsem s ní extrémně spokojená. Je škoda že není součástí preferencí vývojářů z Googleplexu: Kanovník od Vyšehradské kapituly. Skvělý; pár kousků drobného nábytku a doplňků, co jsem si tuhle objednala , právě stojí před barákem v Emser Straße a mrzne.

Neb já jsem tady a ono tam, volám do chladných severních bažin elegantní a vysoké Evě z Wilmersdorfu, nechť se o to postará. Dnes nám totiž na práci své city a orgasmy ve stínu magického dvojvěží vyšehradské katedrály. No to je průser, Komorous; budeš muset tývole pracovat link. Byla jsem dnes dopoledne pozvána na privátní oběd k Paní domu; ženě obdivovaného muže.

Babičkovský styl kuchyně hanspaulské vilky dával tušit, že tato žena narozdíl ode mě kuchyní vládne. Gulášová polévka, bože můj.. Hovězí guláš s domácím chlebem a rozinky tvarohového závinu byly pak důvodem, abych si s ní pohovořila jako žena s ženou a získala k ní přátelský respekt.

Jsem sytého dojmu že tenkrát o nás věděla. Nojo, mezi námi ženami. A příště už si raději vybereš její gulášovou polévku, než jejího muže?! Obávám se, že žádná další polévka nebude. Setkání tohoto typu mají svůj kouzelný náboj, napětí a emoce se dají krájet..

Alespoň já obdobné, i když ne zcela totožné, okamžiky takto vnímal. Oproti své svobodné vůli. Splnilo účel, pro které bylo vytvořeno. Něco jako sežraná kravička, škrtnutá sirčička, vypitý pivečko a tak. Dilema mě jednou stranou zve do baru, zkalit se s přáteli jak vinohradský zákon káže, stranou druhou varuje vážně vztyčeným prostředníkem, ó jen to né; zejtra v sedm se razíš ztrapnit do metropole Říše.

Hmmm, lentilky a zarach. Jedná se o klub garáž, kde vám ke vpuštění stačí užít zeleného zvonku link. Ne, dnes nebudu říkat, že mě je doprdele zle ; nešť že du blejt. Decentní dýchánek prořízl izolaci kabelu, energie zajiskřila a šla ven cestou nejmenšího odporu. A mezi těmi diplomovanými absolventy Vysoké školy života jsem se oháněla sklenkou míchaného nápoje a třísnila jim trika svými bezcennými rozumy. Nakonec mi vypadla žvýkačka, pro níž jsem nebyla líná se sehnout, sebrat ji a bez okolků strčit zpátky do pusy; neb nebyla dostatečně vyžvýkaná.

No nic, jsem doma, jsem vyčerpaná a půjdu spát. Ten, co jsem s ním chodila. Ten, jež mi zůstal opravdovým přítelem. Dokonale mě rozhodil, vomrsk. Místo toho, abych se před zítřejším premenstruačním dnem důkladně prospala ve svým vyhřátým pelíšku s temně modrým povlečením plným hvězd, sedím ve spacím tílku na barový židli uprostřed zhasnutý kuchyně a přemejšlím, kam jsem dala kdysi koupený Marlbóra. Mno, vůbec nejsem oukej. Zlehka ředím džus karibským rumem a spouštím ma petite discothèque na decentní noční volume.

Tyvole, to zas bude ráno.. Lalá, řekla bych že Andy ví co dělá. Ale Berlín není za rohem a ten zbytkovej alkohol sebou na cestu Andy, Duff není špatná ale proč zrovna disco? Ráno mě nebylo dvakrát dobře. Nasadila jsem Benešovi obojek v bezpečnostním podřepu; neb ohyb by inicioval šavli; a odjížděla z Práglu namísto sedmé v osm třicet.

No, hloubš už jste klesnout nemohli, kreténi. Teda né, že by mě bylo až tak blbě z chlastu, né že by cesta přes hraniční hory zela komplikacemi; ale ty šílený dopravní úcpy ve městě, které dodnes žije válečnou archeologií.. Berlínské šílenství mi trochu vyvážil srábek s malým pérem v Allroadu 2. Vykouzlil tak medový úsměv na mé vyzobané tváři, která ho v následujícím momentě zanechala díky volnému pruhu hluboko a nedostižně za sebou.

Historie se někdy pomnohokrát opakuje. Hm, tyhle momenty fakt miluju. Když předjedu hnípajícího troubu, který se vzápětí probere, neboť tu potupu předjetí neunesl, ač do té doby na dálnici pouze zdržoval. Oplatí mi předjetí, zhusta to doprovodí troubením nebo posměšnými posunky, aby o pár kilometrů dál začal opět klimbat. Vážně si myslíš, že jsi o tolik lepší než on? Spekulantům netřeba připomínat dnešní veledůležité rozhodnutí americké centrální banky ve věci změny úrokových sazeb s doprovodným komentářem, jež nás oblaží ve 2: Tak jsem si to tady ještě jednou a hezky popořadě probrala, projednala věci podstatné s podstatnými lidmi a doplnila tým o dalšího jednoho člověka, jež se v této fázi plánované berlínské operace jeví nepostradatelným.

V pátek pravděpodobně pojedu domů. Obdivuji se lidem, kteří uprostřed naší technicky revoluční doby namísto triviálního použití RSS agregátoru denodenně mechanicky klikají na své bookmarky v browseru, aby se dobrali koše aktualizovaných informací ze sledovaných webů.

Stejný můj obdiv zpoza voliče moderního Getragu mají dělníci manuálních převodovek, kteří systematicky budují své předloketní skupiny svalů, extenzory prstů a rotátory předloktí pomocí hlavice šaltrpáky.

Žijeme ve svobodné době. Na RSS používám Feedreader a na moderní automatickou převodovku nemám peníze. S automatickou prevodovkou si jizdu nevychutnam; na vetsi vzdalenosti mi staci sesty prevodovy stupen, pripadne cestuji jinymi prostredky, kde prenechavam rizeni jinym, tudiz i zde by mi automaticka prevodovka byla k nicemu..

S podobnou logikou jako ve tve uvaze se lze setkavat u apologetu modernich civilizaci, kteri zeme bez internetu a radobydemokracie povazuji za zaostale. Neschopnosti prijmout cizi pohled na vec se rika vselijak, nejcasteji pak omezenost: Ti, co odmítají automat, neví, co vlastně hodnotí http: Lidi, co nepoužívají RSS taky nechápu. A ještě když čtou blogy.. Jasně, lidi si aktuálně mění řidičáky za nový typ, občanky na evropské ID karty a za dva roky už jsou plánovány další změny všech současných změn.

Typickej úředník přemejšlí prdelí. Tyvole, já byla měkká.. Byla jsem měkká na sebe i na okolí. Vybouchávám si do stolu říšského Sněmu změnu interních směrnic pro okruh svých spolupracovníků, které si sem přivedu. Práskám honáckým bičem až mě brněj ruce a zatraceně se krotím abych nevypustila hroudu vulgarismů; jak je mi ve stresu podobné.

Seru na osvícenou diktatůru; těšte se! Doufám, že náš lev o svoje nářadíčko nepřijde. Mnohokrát mrtvý George Washington.

Neb vstupy na malé české scéně zdražují obecně, musí i malostranská americká ambasáda do vízového poplatku promítnout své pochybné vícenáklady. Takže od prvního jednostotřicet a jeden mrtvých amerických presidentů, bratře. Zdravotnice uprostřed polního tažení. V plánu bylo v sobotu vypadnout z metropole a okruhem přes drážďanskýho doktora, jež by aplikoval Benovu chemoterapii, dorazit do Práglu. Všechno bylo samozřejmě jinak a já včera večer stála jak trubka s infuzním setem uprostřed firemního bytu a snažila se s handsfree na uchu pochopit instrukce drážďanského zvěrolékaře.

Nasadit chirurgické rukavice, zaškrtit psu packu nad kolením kloubem, nechat naběhnout žílu, pod úhlem 10 stupňů napíchnout infuzní jehlu a zafixovat lepící páskou. Pomocí injekční hadičky a rezervního sáčku fýzáku důkladně zkontrolovat průchodnost jehly a stav žíly po napíchnutí.

Uff, jsem od krve. Žíla oukej, pokračujem, Bene. Věším fyziologický roztok na ohyb pokojové lampy a snažím se napíchnout jeho sáček patřičným koncem infůzního setu, kdež druhý konec pojím aretací s intravenózní jehlou.

Po protřepání lahvičky Vinblastinu odstraňuji skleněný konec, ředím přiloženým ředidlem a natahuju 1,3mg vzniklého roztoku do injekční stříkačky, kterou napíchávám do zavěšeného sáčku toho fyziologického roztoku. Uvolňuji regulační ventil a pouštím do Benova koronárního systému všechen ten jed. Usedám na bobek, držím mu ušatou hlavu v náručí a šeptám tohle jsme zvládli. A proc ten uzasny doktor ti nerekl, ze mas mit pri tom masku nebo aspon ustenku, mit nad hlavou specialni digestor?

No nic, jen me profesionalni navyky Po lécích na potlačení imunity Ben pouze více močí. Poučím; to se neboj. Tímto zdravím ministerstvo dopravy trhacím kalendářem. Kafe jedině od Schamonga. Ráno bez snídaně, trocha šminek, zapínám podprsenku.

Na skok v čerstvě otevřeném kadeřnictví za rohem pro ulízanej účes ze dvacátých let. Parkuju Londu na čísle čtyři firemního parkoviště, kdesi na dně kancelářské budovy z leštěných jäckelových profilů a s Benešem na špagátku vyjíždíme výtahem do patra naší nové kanceláře pro svý první dnešní kafe a trochu vlhčených granulí dietního Proplanu. Broskvová stěnám sluší stejně jako nábytek z tmavého ořechu, zato kafe nařizuju vylejt a objednávat pouze Kolumbii z kolínské pražírny Schamong.

Kolečko poznávacích rozhovorů se táhlo do oběda, který jsem odbyla vlažným Currywurstem a pokračuju ve zkoumavých pohovorech s defilé návštěv mých nových podřízených proto, abych se ve svý berlínský posteli pořádně prospala a ráno vypadla domů.

Příští týden zapakujem lyže. Původně jsem měla namířeno do francouzského Megeve, bohužel při nejlepší vůli jsem v tamních resortech již nesehnala rezervaci. Prapůvodním plánem byla dovolená odměnou pro pár spolupracovníků z pražské firmy. Neb však výsledky Prahy jsou bez přehánění převážně prací mou, odměna se konat nebude.

Přepokládám, že se v Tuxu trochu povozím na sjezdovkách, nechám si zmasírovat tělo ňákým urostlým rakouským sedlákem a odpočinu od přemíry sociálních kontaktů, kterých se mi poslední dobou nezdravě dostává. Tím nechci však říci, že s Benešem psem neoceníme náhodné kontakty s příjemnými lidmi, které již nikdy neuvidíme.

Tak Sigi má prej pihovatý i ramena. Chtěla bych její ramínka vidět. Sigi bude mou sekretářkou. Je mladší než já. Je vyšší než já.

Je hezčí než já. Má krásnej zadek, krásný vlasy, krásnej hlas a mluví spisovně. Herrgott, z toho kouká průse r.. A seznámíš jí s panem veterinářem? Očekávám, že o Sigi si v budoucnu ještě počtu. V sobotu jsem v náhodně otevřeném sýrařství koupila takřka ukázkově uleželý Limburger; sunu ho do spešl sklenice, šroubuju víčko a říkám si, hmm, vodvezu ho do Práglu, počkám den dva. Tche; večer zničená vodemknu bejvák, kdež mezi futry mě sráží superorganický duft právě uvařeného kompotu z nepohřbených mrtvol.

Sklenku se sejrem jsem sic zašroubovala, ale blbě. Tiše doufám, že se nebude evakuovat barák. Uvařený kompot z nepohřbených mrtvol? No ty vole to je detmetááál, navrhni to někomu jako název grindový kapely, to přitáhne masy. WeihnachtsZauber auf dem Gendarmenmarkt.

Cesta do Práglu dobrá. Sedím po delší době v pražským kanclu, cpu se dortíkem doneseným jednou z mých úžasných asistentek a trpím neblahým pocitem rozpolcení; že od Nového roku tady nebudu. Je to přesně ten pocit, kdy člověk něco ztrácí pro to, aby získal. A já toho právě teď získávám mnoho.

V době, kdy se trvale a razantně zvyšují ceny ekologických topných médií, se mi zdá od reality odtržená aktivita rentiéra Bursíka plně poplatná kvalitám jeho inteligenčního kvocientu. Mozna by nebylo od veci kdyby jiste procento obyvatelstva nejak Nezávislost soudnictví je chorobnou pověrou Nového věku. Ostatně spravedlnost jako synonymum jedné z nejspolehlivějších nespolehlivostí jest od středověku zobrazována coby slepá diva se zatraceně ostrým mečem, jež si nebere před nevinnými servítky a dává jim pravidelně ochutnávat svou ocel; narozdíl od skutečně vinných.

V obrazu největší samopropagované nezávislosti pak je dlouholetá předsedkyně Nejvyššího soudu republiky nezpochybnitelným důkazem, že máme pod soudnickým svícnem nasráno zatraceně velký lejno. Neb Karl se oproti mým očekáváním ultimativně osvědčil v jednání s hornorakouským zemědělským póvlem, přeji mu do dalších let pevné zdraví a dobrého logopeda. Dnes umírají hraniční kontroly? Narozdíl od letištních kontrol jsem s těmi hraničními nikdy neměla problém.

Je mě to tedy čistokrevně fuk. Mně to zas tak fuk není a myslím, že je to výrazný zjednodušení, ale taky opět další možnost přesvědčit se, jak nestíhají ty závislé "drobnosti" okolo toho A zas ta Gita.. Pseudoplátek za naše prachy vyzdvihuje obětavého Roma, který zachránil jiného Roma.

To je nepochybně chvályhodné! Mám pocit, že Genderová a informační tisková agentůra jsou zasraní rasisti. Užívám jí plnými doušky a kvetu jako třešňový květ uprostřed jara. Moje dopolední váha ve Wellness centru zamáčkla slzu a ukázala pět kilo nad normál; což bylo důvodem mého " tche! Takhle jsem taky nějak začínal a teď, když mám o 23 kilo víc, než před třemi lety, tak z toho nemám moc dobrý pocit.

Jenže s váhou vzrůstá lenost: AK, nenech se zbytečně ovlivňovat! Barokní tvary jistě někdo ocení Inspirován pravdivostí života tiskne mi ruce a praví Pán s Tebou. Sestra Slunce tam ve mě však šklebí se na všechny strany, neb jackpot jsem vyhrála už dávno. Beru sluneční brýle, iPod a jdu si lehnout na sníh. Ojé, Anička se nám v About změnila na Germany.

Takže si balím krámy, Beneše psa, jeho léky, nedopitou láhev horského likéru a krásné vzpomínky na milé horské Rakušany z národa, který nemohu vystát. V Práglu, až tam dorazím, zkontroluju seznamy položek, které se se mnou svezou do Berlína a ještě dnes v noci tam s Benem psem a šelmou Adélou, zaaretovanou v transportní přepravce vyrazím.

Uchlastat svůj tragikomickej život. Máchám se po krk v obzvláště výživný polívce a trochu mě to tady vyráží dech, bratře. Prostě to nejlepší z false Brighton Beach. Holka nešťastná, kdy už přestaneš poslouchat ty prehystericky vykopavky Tak tohle je myslím těžce v pohodě.

Naládovala jsem do kufříku krabičky patrón, beru obě krátké zbraně a razím na jednu z berlínských podzemních střelnic, kterou mi doporučil guru Rainer. Mile se seznámit, za naivně dětského úsměvu napáskovat všechny zásobníky a pak v hrůze oněmělé střelnice předvést vražednou schopnost taktické střelby na pohyblivé cíle. Z nenasytné tlamy kapitalistické hydry mi kouká noha; lze se tudíž objektivně domnívat, že jsem ztracena.

Krom vzrušující střelnice jsem neměla čas se tady ani pořádně ožrat. Ááále co se rouhám; za ty prachy!? Stejně si myslím, že to brzo doženeš. Jako tréning může poblejt Béééma. Tja, stihla jsem to. Jsem nalitá jako bengálský prase. Hospodskej ze zaplivaný knajpy kdesi na Wilmersdorfu byl typ Palivec, takže do mě truňky padaly samy. Na zítřejší dopoledne jsem svolala poradu vedení.

Pravděpodobně jim nabliju na hlavu. A ani to nebolelo Vybrala sis hezkej vzhled blogu - na tohle se skoro i da koukat! Jak se říká "změna je život". Mě ta změna připadne dobrá spolu se změnou působiště na Deutschland. Nechci se negativistům hrabat ve svědomí. Vejrám na wide v rozlišení x a změna vzhledu mě příjde perfektní. Cestou z kanclu za flákáni plytkého deště v noční tmě jsem byla schopná akorát koupit na pumpě balení toaletního papíru se Satan Klausem a orosenou láhev vychlazené povánoční koly.

Ač se s problémy na jejichž řešení jsem byla najmuta seznamuji v relativním klidu anatomického křesla mé pracovny, s krásnou Sigi za zády a jejími horkými tousty, balenými v papírových ubrouscích; je spotřeba mých sil obrovská. Sedím na záchodě a zoufale voním k třívrstvému toaleťáku s nezvyklým aroma vánočního perníku. To, že předseda vlády je drzej vomrsk víme.

Úplně nejlepší by bylo, kdyby vzal do rukou svý velký koule a prchnul do Guatemaly. Neb Guatemalci jsou stateční potomci středoamerických indiánských etnik, která se ve středověku statečně, leč technologicky nedokonale bránila invazi vyspělých španělských dobyvatelů. To by bylo něco, Míro! Míra tomu prd rozumí. Mno, kdyby Tatřička byla k mání, šoupla bych muskulaturní Londu do vazelíny a od té chvíle se proháněla po bulvárech vrchního štatlu Říše v odkazu legendárního neřáda Fantomase.

Jen ta přední maska se moc nepovedla.. Nedávno jsem řídil originál a naprosto mě nadchnul - a to nejen designem, ale i tím, jak ta potvora jezdí. Na to, že je to těžkej 40 let starej krám s nějakejma hp je to poměrně svižný, překvapivě dobře to drží na silnici i když tady by se tomu dalo pomoct, aspoň jinejma pneumatikama a všechno funguje krásně lehce a mechanicky, dokonce i řízení bez posilovače je fajn. V zimě bych s tím nejezdil, protože to jednak shnije a jednak to na kluzkým povrchu nebude mít zrovna přátelský chování.

Nicméně bych se nebál ti to doporučit jako občasnou letní náhradu Londy i pro cesty do práce - byla bys stylová. Můžeme mluvit o čemkoli chceme. Můžeme vyjadřovat jakýkoli názor. Z hned prvních cca 20ti vteřin je mi, jak se říká, velebnosti na blití Nejdůležitější nečleny mého nejužšího týmu, tedy pozůstatky předchozích náborových akcí jakýs minulých ér , jsem na základě empírie několika posledních dnů rozpočítala kódovým označením.

První je Jan, bacil ; dva metry, blond melír. Nosí posledního Lagerfelda a zásadně nesundává sako. Dvě německé university, specialista na obchodní právo. Dalším je Bernd, mazlík ; štíhlej třicátník, cm.

Nedbalá elegance, pruský sestřih, posilovna. Je neodolatelnej a chytřejší než já; dám si na něj pozor. Ulrike, dýně ; dokonale nalíčená škodolibá mrcha, která tráví večery se svým psychoterapeutem. Je zatraceně chytrá, umí využívat svůj vzhled. Pro mě je bezcenná; mám za ní náhradu a do konce měsíce se jí zbavím. Značkové bílé košile a černá vesta, která na něm visí jako harpuna na kytovci.

Zatím jsem do něj nepronikla. Pozvu ho na večeři, nechám sáhnout na svůj obnažený pupík a třeba se pak projeví. Armin, teuton , padesát let, šedé skráně, typ Connery; akorát že o dvacet čísel menší. Vysoce kultivovaný muž s rovným nosem, bílým strništěm a perfektními manažerskými schopnostmi věnčenými ceněnými ratolestmi zkušeností. Těší mě, že jeho děd sloužil u divize Wiking s níž padl u Tarnopolu; alespoň máme něco společného. Bojím se, že šukat budu právě s ním.

To tam není ani jeden upocenej hodnej malej a blbej tlouštík, s máslem v koutku, kterého přínosem firmě je jen loajálnost zákazníků ke všem jeho úkonům, kvůli dobrosrdečnému kukuč?

Komáři jsou přeci všude! Za předpokladu, že nebereš šukání jako mocenský prostředek, proč musíš píchat ausgerechnet s někým z práce? Ty sis s sebou nepřivezla svého šuplíkového mazlíčka pro chvilky náhlé potřeby během pracovního procesu?

Šukám, protože jsem sexuálně aktivní. Dilda s příslušenstvím sebou samozřejmě mám. Nad hlavou se mi přehnala drsná přeháňka v momentě, kdy jsme se s Benešem psem venčili u pomníku pruského císaře.

Přetáhla jsem bundu přes hlavu a prchla do malé turecké kavárny na rohu parčíku. Tím jsme se stali jejími jedinými hosty. Postavila jsem se k bufetovému stolku za výlohou a poručila si třetinku piva. Záhy mi bylo dodáno v orosené sklence na stopce, s miskou vody pro Bena a s popelníkem burských oříšků jako pozornost pro dámu. Jaká dáma , směju se na tureckou obsluhu, to bych nesměla bejt mokrá jako horská koza. V příjemném hovoru s mladým Turkem jsem do sebe nasákla dvě malý píva, sežrala oříšky, slíbila že příjdu zas pokecat a odvalila se s onkologickým psíkem zpátky do kanclu.

Tak to je drsný Překvapuje mě odpor ministerstva financí proti schválení poskytnutí garančního prohlášení vlády ve věci slavné pražské olympiády. I když pták Míra dvakrát podtrhuje nefinanční povahu garance, je i tetřívkům na šumavských pláních jasné, že právní garance se týkají financí vždy a to minimálně ve formě pokut a penalizací za nedodržení garantovaných podmínek.

Sám Kalousek prohlásil exaktní formulku o bianco směnce vlády, ke které nemůže připojit svůj křesťanský souhlas. No a já když vidím rozjásané aspirantské billboardy, kde Liška visí nad Brnem, Krajčo poletuje okolo zhaslé industriální zóny a nebohý Tříska povstává proti německým okupantům, kteří jsou třiašedesát let z Prahy pryč; tak se v podstatě ničemu nedivím. Berlin halt nemel vo Praze nikdy prehled, a nezmoh s tim nic ani ten jejich Reinhard, ze jo takze tady mas, to spravny cesky Olymp promo http: Tak jako mnohokrát předtím.

Cítím stesk po mém krásném městě tam na jihu, ve středu matky Evropy. Po městě, které je mi domovem. Teskním pro blízké přátele, které tu nemám. Teskním po tvrdém krajíčku průmyslového chleba Šumavy z michelské pekárny.

Teskním po plzeňském pivu; jež je zde údajně kdesi k mání. Jsem z toho stesku rozčílená. Jsem tvrdší než obvykle a ta tvrdost ze mě dělá krutou českou bestii v mém předpomořanském já. Sedíc na terase odhazuji vypálenej zbytek jointu a s Benešem psem čumíme na oranžové berlínské nebe.

Der Sieg wird unser sein. Jsem zas ukrutně nasraná. Patrně uvařím hlaveň kulometu. Přijetím zákona o majetkovém vyrovnání státu s církvemi ušetříme circa miliard korun českých. Alespoň tak zní oficiální prohlášení předsedy cituji vládní komise pro přípravu zákona a ministra kultury v jedné osobě.

Spolu s úrokem 4,85 per annum by se celkové náklady na onu pochybnost měly během následujících šedesáti let, na kterých se průběh vyrovnávání plánuje, vyšplhat na miliard korun českých.

Bez detailů rozhodně zajímavé počty. Tím spíš, když katolík Vlk trousí drzé poznámky o tom, že výsledná suma není příliš vysoká. AK říká církvím nasrat! Článek vyplivnutý rss agregátorem jsem musela přečíst dvakrát v domnění, že mě šálí zrak.

Tahle pokrytecká nula šéfuje instituci, která má vymáhat zákony exaktně dané právo. Tak tohle je něco naprosto šílenýho Právě jsem přijela z kanclu a je mi skvěle. V šest třicet jsem proškrábla voko, šla hodit horkou sprchu a vybrousit zuby. V šest padesát dávám loka vyskqueezovanýho grepu a čmářu si po ksichtě malůvkama. V sedm prohrabuju šatnu, vybírám dnešní outfit. V sedm deset dávám denní instrukce kočce Adéle, típám Beneše psa na špagátek, strkám do kapsy jeho tablety na potlačení imunity a práskám dveřmi bytu.

Sjíždíme do podzemí, kde spí naše černá Londa, ohřívám si ruce o její volant, řadím na Getragu drive a má tanková kolona vyráží do zpola zaplněných ulic říšského města. S politováním konstatuji, že krom své práce a péče o Beneše psa toho času nestíhám prostě lautr nic. Zrovna tuhle po mě Mistr spekulace uctivě žádal datové soubory pro aplikaci veleočekávaného, nově a soukromně vyvíjeného obchodního autosystému a než jsem se já trubka rozvzpomenula je zaslat přílohou, už je dávno měl od kohosi ze své tvrdé branže.

V tom momentu, kdy mi ve slušnosti poděkoval, jsem si uvědomila že jsem prostě idiot. Z Prahy dorazilo avízo. Mno, mě je to tady prd platný. Objektivní sloupek na jinak zcela mizerném serveru, ze záhadných důvodů spolufinancovaném našimi penězi z rozpočtu republiky. Řebíček není Pražák, Brňák ani Ostravák. A néjni proto divu, že se svým týmem odborníků na gastroenterologii navrhuje v návrhu novely silničního zákona exemplárně úchylnou přednost chodců před tramvajemi.

Asi si plete naše státní zákony se zákony fyzikálními Já před tramvaj dobrovolně nevlezu! Hošíci se zítra nebudou stačit divit s jakými brutálními plány nájemných vražd za Volksmusik budovatelských písní přijde lolitka Andulka. V porovnání s naplánovanými akcemi zblednou i rudý kšandy bolševický kontrarozvědky Smerš. Ono Andulce ani nic jinýho nezbejvá; neb s takovým ugrofinským bordelem, do jakého přišla, se ještě snad nesetkala. Přišel takovej vomrsk z ňáký zapadlý kanceláře budovy ocele a skla.

Vyjednal si u Sigi audienci se mnou a když byl vpuštěn do mé pracovny, tak s květináčem vzrostlého Jasminum polyanthum v náručí ptal se, kam že bych si jej přála postavit. Žádnou kytku sem nevobjednávala , pravím a měřím si ho ostrým zrakem. Jmenuji se Angus G. Ve zdejším kulturním prostředí to nebývá zvykem a už vůbec ne v levelu vrcholového managementu versus pomocných sil.

Chachá , zařehtá mnou má typická reakce. Vy nemáte co na práci? Dejte si čelem vzad a tu kytku nechte u sekretářky. Zalechnu-li snad napříště požadavky na změnu pozice, zvýšení platu či stížnosti na nadřízené, zatluču vás do země, pane. Uctivě couvá z mé kanceláře. Nikdo mě tady z toho nebude dělat holubník. Kamaradi ho za pekny zertik a dostatek odvahy poplacaji po zadech a pozvou na pivo, protoze jako pruzkumnik splnil svuj ukol: Jasminum polyanthum byl jen obal, uvnitř byl velekvalitní weed.

Nebyl jsem pochopen a nyní jsem v péči svého psychoanalytika. Ráno jsem nechala odstranit dlouholetého šéfa politické divize.

Místní si musí zvyknout, že tady vládnu ohněm a mečem. Své kroky jsem už včera expresně oznámila Bohům. Je to moje zodpovědnost a budou to moje výsledky. Ty zatracený prachy si přeci musím zasloužit. Ohromná kola stroje bez brzd jsou roztočena a berou sebou vše co stojí v cestě. Teď už to nezastavím. Ještě jsem však nenašla volant. Celá nasupená jsem odkráčela na oběd sama, dala si u vokýnka o dva bloky dál ambulantní kebab a za jeho pojídání se procházela polojasnými ulicemi.

S plnou pusou stavím před naleštěnou výlohou porcelánu a oči mi trnou na infantilním žlutém hrnečku s žirafou a obrovským uchem. Neváhala jsem ani minutu, narvala si do řepy zbytek kebabu a vnikla do krámu. Takovej Kaffeehrnek je důležitá věc. Píská mě v uších. Z toho soudím, že je má blbost tak veselá, že si píská anebo že mám k mé smůle náběh na tinitus auris; což by mě tedy obzvlášť potěšilo.

Mě píská, zvoní, hučí v uších už od nějakých 4 let: Pískání v uchu trvá vždy skoro přesně 20 vteřin a znamená to že "umřel" jeden sluchový nerv. Naštěstí jich je v každým uchu asi tak dvacet tisíc. V řepě mě píská třetí den v kuse, doktoři. Fářu do studených štol svého nitra, s kahanem a těžkým kladivem, ve špinavé kožené zástěře.

V prachu a vlhku tam ohmatávám kameny a hledám tu trochu víry v sebe sama. Čas od času některý z kamenů pod úderem havířského kladiva pukne a vyzná tak tajemství věků. Ta sbírám do sklenice od okurek. Saab X Biopower Concept. Pokud se dotyčný koncept Saabu dostane bez podstatnějších změn do výroby, udělá mi Londa Léta Páně pápá. To se lidem vymstí. A zajímá tě na tom to auto, nebo to že jezdí na kytičky? Na kytičky umí jezdit leccos Chci se polejt Daiquiri pod tropickým sluncem jihozápadní Floridy, vysypat paraplíčko do krémového písku a smát se.

Místo toho otírám rukávem bílé košilky z čela pot. Utahovat v jenom kuse šrouby garoty je dřina. Proč mám pocit že tohle není blog ale umělecký dílo Zdá se, že v Mountain View začínají pomalu opouštět sféry gerontofilních motivů, jaké byly doposud k mání na g-homepage.

Máš nějakej moc širokej monitor. Zítra ráno letím s Bacilem směr Zürich, odkud budeme zatraceně rychlou limuzínou deportováni do Vaduzu na expresní jednání. Okřídlená firemní praxe je dlouhodobá smlouva pronájmu malých proudových letadel; kterejm i přes jejich luxus nevěřím a proto se preventivně vidím i s milým dvoumotorovým Gulfstreamem v chaluhách kdesi na dně Bodensee.

Mno, bude to zajímavý. Neboj, v letadle to bývá rychlý. Tak to uz bych radeji tu Sigi a něžné kočkování ;-. Ááá je to tady.. Řešila jsem s Arminem detaily k zítřejší akci; žádala si jeho letitých zkušeností s návrhy optimálního vedení lichtenštejnské řeže. I přes jeho kvalitativně hodnotné odpovědi na mé záludné otázky nemohla jsem si nepovšimnout jeho neuměle kamuflovaných pohledů do lůna mé rozepnuté košilky; tam kde mi podprda svírá ty moje hebký dvojky.

Jsem holt po tátovi , skáču mu nakysle do řeči. Koukám , zazubí se ten neřád. S chutí bych ho ožrala jako prase. Tak trochu suchá hrdla. Tja, příprava na zítřek dnes víceméně skončila.

Osvěžovačka bude až za letu. Nahlížím Sigi přes rameno a vískám se jí ve vlasech. Dělá jako že nic. Počkej Dráte, šak von si tě Macek zas najde. Jo - "Drátem do voka". Řekli si o to sami. Nakopala jsem jim prdel. Před devítisty vteřinami jsme dosedli na letištní plochu a ukončili tak celý ten ujetý výlet. Dáváme v salonku černý čaj a necháváme míjet dozvuky dnešního dne. Mezitím kontroluji přes místní hotspot mrak došlé pošty a poslepu sypu do šálku sáček třtinového cukru.

Jsem černou královnou vítězných armád. Spolu s ostudnou reformou zdravotnictví, kubánsky pojatou správou veřejných financí a pozoruhodně se zvyšujícími životními náklady pro jednotlivce průměrných a podprůměrných příjmových skupin; tedy v souladu s ukázkovým lžiunikátem Smlouva s občany z března ; kvůli kterému šla většina z nás ty zasraný Ptáky volit; je postesk Jirky Macicha jen další kuličkou toho smutně zadřenýho ložiska.

Rozevřu český zprávy a tam na mě čumí v Arial Bold Starbucks v Praze! Tákovej shit a ještě v papírovým kelímku. Ách vy vylízaný novinářský paka. Sezvala jsem pár debilů po nedělní půl páté k sobě do kanceláře.

Každej dostal hrnek kafe s mlíkem a za to měl hezky za tepla vysypat svoje rozumy, sestavené na můj čtvrteční rozkaz. Vyšlo to tak půl na půl. Ti hodnotní dostali od Sigrun další kafe se sladkými keksy, zbytek si ho musel jít udělat do kuchyně na druhý konec patra.

Neb tinitus se mě nelepší, byla jsem nasraná už od rána. Proto ani nebylo divu, že jiskérka mladistvé naivity jednoho študovanýho chlapce založila brutální explozi toho do ruda vzteklýho štíra ve mě.

Prej že neměl relevantní informace. Jak neměl , zvedám napruženě svý zmalovaný řasy. No, že nebyly jako zajištěný, jsem myslel , trousí s nevinným pohledem.

Zrak se mi zkalil lávou, takže řvu jak Gótové před branami Říma; A co po mě kurva chceš ty debile? Velká politika totiž na lidi sere. Probuďte se, ufňukaný bejčci. Jdu Benovi na veterinu pro Prednison. Cestou si koupím čokoládovej šejk. Budu ho za chůze zpod deštníku usrkávat a přemýšlet o další selekci personálu. V rámci dnešní meditativní nálady jsem si uvědomila realitu symboliky, která mě provází celý život.

Takové ty v zásadě běžné události, kterých si ovšem člověk všimne a které uvíznou ze zdánlivě záhadných důvodu v paměti; neb jsou předzvěstí věcí budoucích. Myslím že po mě jede. Při dopoledním venčení Beneše psa jsem na travnaté ploše parku zakopla o nachový kámen. Sehla jsem se a vzala ho sebou. Trůní mi na pravé straně stolu vedle stolního telefonu se statisíci barevnými tlačítky, která v životě nevyužiju.

Ten šutr je ta nejhodnotnější neorganická věc kterou tu mám. Starožitnost stáří milionů let. Ben se jeví okay. A pak drážďanskej doktor. Počátkem Nové éry piji omamné nápoje výhradně z lidských lebek. Světla kanceláře mi tlumí pečlivá stínítka z vyčiněné lidské kůže; té stejné, ze které jest ušita má aktovka. Povinnosti se zákeřně transformují v úchylku čiré radosti z uřezaných hlav zbytečných zaměstnanců a vládců okolních království. Mění se v nekompromisní, neodolatelnou touhu spojovat dobytá území krví a tvořit tak velké umělecké dílo.

Stavět svůj obraz moci a živit ho syrovým masem. Užívám si ty lepkavé pocity. Pocákána vychládající lidskou krví. Ono se zdá, že AK řádí ve vlastních řadách. Na to se IMHO uvedený výrok nevztahoval: Hmm, hele, nechci Ti do toho kecat, ale jestli na Tobe ta krev vychládá, není něco špatně? Mimo což - koukám, že Sigi z toho chudák úplně vypadla To je prostě úžasné vyjádření citové deprivace berlínské managing director. AK věřím že ty tlaky přestojíš.

Jediný e-shop kde najdete všechny značky skákacích bot. Skákací chůdy, skákací tyče, pogo tyč, slackline, gibbon, chrániče, oblečení pro powerbocking, vybavení pro trénink na skákacích botách, gymnastické pomůcky, bazar skákací boty.

Poradenství a zpracování kalkulace na pobočkách po celé ČR. Zaměření a montáž provádí vyškolení pracovníci. Produkty jsou certifikovány ISO Na všechny výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis. Ústí nad Orlicí, Stavebníků Knihy zasíláme na dobírku nebo je lze vyzvednout osobně na prodejně ve vybraném knihkupectví.

Ostrava - Kunčice, Vratimovská Troubsko, Popůvky u Brna Nejzkušenější tým v ČR. Skákací boty a Bounce Clan jste mohli vidět v Česko Slovensko má talent. Půjčovna skákacích bot s instruktory, skákací boty všech značek, poweriser, 7leagueboot, powerstrider, powerskip.

Vystoupení na maturitním plese, sportovních a společenských akcích, workshopy, školení na skákacích botách a soustředění na skákacích botách. V současnosti nabízíme komplexní služby především v oblastech: Vyřešíme problémy s vlhkostí vašeho domu za bezkonkurenční cenu.

Provádíme izolace vlhkého zdiva,pomocí podřezání řetězovou pilou. Uherský Brod, Vlčnovská Výhodná možnosť, ako si v zahraničí privyrobiť! Ak hľadáte brigádu alebo prácu tak, si pozrite naše aktuálne ponuky.

Expert na prácu v zahraničí! E-shop zaměřený speciálně na prodej in-line kolečkových bruslí, chráničů, přileb a dalších doplňků, dále na prodej ledních bruslí, a to vše pánské, dámské i dětské velikosti, brusle roztahovací i kombinované!

Každý si vybere… Skvělé ceny, slevy, akční zboží, novinky! Prodej značkových slunečních a dioptrických brýlí. Internetový obchod s širokou nabídkou nejnovějších trendů v oblasti zrcadel, moderních i barokních, nabízíme i jídelní a konferenční stoly a stolky, moderní židle do domácnosti.

Zajistíme Vám široké spektrum realitních, právních a finančních služeb. Rádi Vám zrealizujeme novostavbu RD domu nebo rekonstrukci Vašeho bytu nebo domu. Samozřejmostí je i bezplatné poradenství výše uvedených činností. Specializujeme se na prodej vinylových podlah a podlahového příslušenství.

Naši hlavní specializací je internetový prodej po celém území ČR. Na vyžádání zasíláme vzorky podlah zdarma.

Naše společnost se zabývá komplexním poradenstvím při přípravě, zpracování, realizaci a monitoringu dotačních projektů z fondů EU a státního rozpočtu ČR. V minulosti jsme realizovali desítky úspěšných investičních projektů na nákup technologií, inovace, výzkum a vývoj, vývoj software i rekonstrukce nemovitostí. Plný dotační servis doplňujeme o služby zajištění financování podnikatelských záměrů bankovními úvěry. Naši specialisté Vám předloží zdarma nabídky financování, které můžeme porovnat s nabídkou svojí banky.

Prodáváme kvalitní značková pianina, piana, klavíry a křídla se zárukou 2 roky. Doprava zdarma po celé ČR. Kompletní i částečné opravy pianin, pian, klavírů a křídel. Poradenství při nákupu a prodeji. Ladění a regulace mechanizmu. Bylinkové království - Simona Michalczyková. Prodej bylinek a bylinných extraktů, čajů, kávy, koření, vitamínů, přírodní kosmetiky a ekologocké bytové kosmetiky. Pobyty v Rekreačnom zariadení Bystrička na Orave - Letné a zimné tábory, školy v prírode, školské výlety - stretnutia mládeže, turistov - organizovanie: Firma s dlouholetou tradicí a nabídkou kompletního nábytkového sortimentu: Zlín, Prodejní Pasáž Zlín Louky.

Jsme poptávkový server a poptáváme pro Vás a za Vás zdarma levné dřevo, stavby rodinných domů a dřevostavby, stavební projekty.

Nedílnou součástí jsou i krby, podlahy, bazény, ČOV, střechy, topení a fotovoltaické solární elektrárny a studny. Rekonstrukce bytu a bytového jádra, zateplení domu a fasád. Následně obdržíte nabídky od více firem. Společnost CIC Jan Hřebec je přední český výrobce vzduchotechnických a klimatizačních jednotek vlastní konstrukce. Dobříš, Na Zlaté stezce CA Chatař - chaty a chalupy.

Chaty a chalupy k pronájmu, sruby, dřevěnice. Ubytování, pronájem chat po celé ČR, dovolená v létě u vody, v zimě v českých horách. Svobody 1, Šumperk Cestovní Agentura Výroba vodních krystalů Výroba gelových krystalů Dekorace - květinové Ubytování v soukromí.

Nabízíme boty, trička, mikiny, džíny, bundy. Pro český trh přímo zastupujeme pečlivě vybrané výrobce tiskáren plastových karet a identifikačních technologií.

Společnost Cardhouse je dnes nejvýznamnějším dovozcem tiskáren plastových karet do ČR. Svědčí o tom i bezkonkurenčně nejvyšší počet instalovaných tiskáren plastových karet na českém trhu. Své prvenství v počtu realizací si držíme zejména díky schopnosti zodpovědně realizovat rozsáhlé projekty tvorby plastových karet, díky vstřícnému přístupu ke všem zákazníkům bez ohledu na velikost zakázky a poskytování kvalitní technické podpory.

Catering Praha, konferenční prostory Praha, rauty, cateringové služby. Poskytujeme cateringové služby, rauty, bankety na zakázku. Nabízíme konferenční prostory, reprezentativní prostory pro firemní akce, konference, školení, semináře, oslavy, svatby.

Catering Praha a okolí - doprava zdarma. Online prodej nehtové kosmetiky, potřeb pro manikúru i pedikúru, kosmetičky.

Prodáváme i doplňkové zboží - dekorativní a pleťovou kosmetiku, depilaci, parafínový systém, řasy. Poskytujeme poradenství ohledně zakoupených produktů. Ochranné nápoje s certifikátem Státního zdravotního ústavu SZÚ. Splňují požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci BOZP , obsahují vitamíny a minerály, fungují jako prevence onemocnění zaměstnanců.

Havlíčkův Brod, Kyjovská Jsme on-line obchod s nabídkou bytového textilu, galanterie, šicích strojů a potřeb pro patchwork. Dodáváme kvalitní bavlněné látky, výplně pro textilní výrobky, ložní povlečení, prostěradla, ručníky, utěrky, ubrusy a mnoho dalšího.

Kompletní nabídku najdete v e-shopu. Kvalitní tisk reklamních tiskovin za nízké ceny. Instalace do novostaveb i starších budov. Kontaktujte nás a využijte aktuální akce! Provedeme osobní konzultaci a zdarma navrhneme projekt pro systém centrálního vysávání, včetně centrální vysávací jednotky, vysavačové hadice, kartáče, filtrů a štěrbinové zásuvky značek HUSKY či DISAN. Využijte našich zkušeností, precizní práce, nabídky solidních cen a vstřícného jednání!

Centrální vysavače Zlín - Dohnálek Ladislav. Návrhy,prodej,montáž,servis centrálních vysavačů pro byty, rodinné domy, penziony, kanceláře a průmyslové prostory. Výhradní zastoupení značky DuoVac a Disan pro zlínský kraj. Rádi Vám zhotovíme zdarma a nezávazně návrh a cenovou nabídku centr. Rozbory pitné a užitkové vody, včetně poradenství v oblasti řešení pitnosti. Možnost zaslání vzorku vody poštou, výsledky rozboru již za 48 hodin. Zvýhodněné ceny pro soukromé osoby, firmy a instituce. Nabízíme ve více než 60 zemích na světě komplexní služby z oblasti nákupu či prodeje nemovitostí.

Cespol Business Service — Vaše řešení pro polský a slovenský trh. Jestli potřebujete vyřešit nějaký problém v Polsku nebo na Slovensku, a neumíte ho vyřešit sami, kontaktujte nás. Jsme si jistí, že najdeme pro Vás optimální řešení. Těší nás úspěchy Vaší firmy na trhu u blízkých sousedů! Domácí a zahraniční dovolená. Pronájem chat a chalup.

Cestovní agentura New Travel. Zájezdy od desítek cestovních kanceláří, aktuální Last minute a First minute. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf - vše je online.

Lyžařské zájezdy a Německé CK. Poradenství, projekty radiových sítí, diagramy pokrytí, viditelnost vysílačů, terénní profily, rušení atd. Pagery, pagingové radiové sítě. Jablonec nad Nisou, V Áleji Bakalářské obory Politologie a mezinárodní vztahy, Veřejná správa. Výuka přímo v centru Prahy. Titul, rozhled, kontakty, uplatnění v praxi. Buď tím, čím chceš být! Levný nákup z Číny. Obaly na tablety a notebooky. Levná elektronika přímo z Číny. Nabízíme vše pro vaši kancelář.

Kancelářské potřeby pro kompletní vybavení vaší kanceláře. Od psacích potřeb, razítek, obálek, až po desky, bloky, etikety, diáře. U nás nakoupíte také kancelářské židle, příslušenství k PC, obalový materiál a další. Náš eshop s kancelářskými potřebami nabízí opravdu velké množství produktů mnoha kategorií a navíc za skvělé ceny. U nás naleznete opravdu vše, co potřebujete pro svoji kancelář, až do té nejmenší maličkosti, kterou v kanceláři oceníte.

Pro naše klienty realizujeme projekty, které jim umožňují snížení nákladů a tvorbu dodatečného zisku.

Aplikujeme metodiku Udržitelné spotřeby výroby. Pomáháme našim klientům optimalizovat zvyšovat své zisky prostřednictvím internet marketingu. Dodáváme čistící a mycí stroje, úklidovou techniku vhodnou jak pro profesionální použití, tak pro použití v domácnosti a příležitostné kutily.

Masaryka , Zlín. Elektronické a mecanické zabezpečovací systémy - EZS, kamerové systémy - CCTV, datové sítě Cat5e a 6, telekomunikační technika, přístupové a docházkové systémy, inteligentní elektroinstalace, satelitní technika, Digi Tv, poskytovatel internetovéo připojení v Blansku a okolí. Stabilní akciová společnost Colognia press, a. Nabízíme-výstavba telekomunikačních a datových sítí, přenosové systémy, IP telefonie. Dodáváme obaly a obalové materiály: Nabízíme fólie, hadice, paletizační pytle, ochranné rohy.

Comfort Money je přední český poskytovatel výhodných půjček se splatností až 30 let na bydlení, rekonstrukci, konsolidaci, vyplacení exekucí či zcela bez účelu. Půjčíme Vám 50tis - 1,5mil Kč.

Vhodné pro fyzické osoby i podnikatele. Rychle a jednoduše vyřešíme i Vaše finance. Půjčíme i se zajištěním družstevním bytem. Společnost se věnuje vývoji a implementaci informačního systému Dialog Skylla. Na trhu informačních systémů působí od roku a nabízí kompexní informační systém pro firmy všech velikostí. Doménou společnosti jsou především oborová řešení od potravinářského průmyslu, přes gumárenství, obchod a služby ppo strojírenství. NET se zabývá housingem dedikovaných serverů HP a pronájmu hardware.

Jako doplňková služba je mimo jiné nabízena i dedikátní vyhrazená linka. Půjčovna balančních skútrů - zábava pro děti. Web se kterým opravdu ušetříte. Vyplácení nevýhodných zástav, záchrana nemovitostí z insolvence, zpětný leasing nemovitostí, odkup a správa pohledávek.

Repasované a nové levné notebooky z předváděcích akcí, levné repasované počítače, levné PC sestavy, použité počítačové komponenty, repasované LCD a monitory, repasované tiskárny. K nákupům je dvouletá záruční doba a pozáruční servis. Stálá nabídka skladem činí cca - kusů repasovaných PC. CZ dodává luxusní parfémy světových značek, dárkové kazety, levné testery parfémů.

Nejlevnější vůně v akci do Kč. Dodání zboží dobírkou do 24 hodin. Možnost osobního vyzvednutí na prodejně Praha 5, metro Hůrka. Vzorek vůně k nákupu zdarma. Volejte zdarma Internetová i kamenná prodejna.

Dále skartovačky, monitory, faxy, projektory, skenery, telefony, řezačky, vazačky, laminátory, spotřební materiály, prezentační tabule. Rychlé dodávky po celé ČR. V našem internetovém obchodě najdete potřeby pro Vaše dítě.

Kočárky, autosedačky, dětskou elektroniku, hračky, jídelní židličky, cestovní postýlky Navrhneme optimální řešení při hledání zaměstnanců. Cyber Studio - ozvučení, zvukař, osvětlení. Nabízíme ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí, koncertů, festivalů, zábav, zasedání, přehlídek, večírků, diskoték, plesů atd.

Pronájem zvukové a světelné techniky. Zpracování audia a videa. Obchod zaměřený na prodej bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, matrace a rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelní sety, židle, stoly, kancelářský nábytek. Uherské Hradiště, Malinovského Zastupujeme naše klienty před celními úřady již od roku a to na území ČR i v EU. K tomu nám slouží rozsáhlá síť poboček a kooperačních partnerů.

Nekompromisní kvalita služeb přináší našim klientům nemalý profit díky optimalizaci cel a daní a nulovým sankcím ze strany celních orgánů. Naše nabídka sahá od řešení nadnárodních logistických projektů po celně-jednatelské služby, zjednodušené postupy v celním řízení prováděné elektronicky, záruky pro všechny celní režimy a spotřební daň, INTRASTAT, zasílací a skladovací služby, směnárny a prodej dálničních kupónů, bezpečnostní doprovod zásilek vysoké hodnoty a další služby.

Tým 35 lidí zajišťuje více než 50 akcí za rok v celé Evropě a poskytuje stálý sekretariát několika evropským asociacím. Znalosti a kompletní řada řešení jsou klíčové hodnoty pro naše spokojené klienty. Provádíme zprostředkování nákupování na největším aukčním portálu na světě, kterým je ebay.

Stačí si pouze vybrat zboží na eBay a vyplnit náš formulář, vše ostatní vyřídíme za Vás. Max oil Bystřička - partnerská čerpací stanice Unipetrolu r. Automotive - výroba dílů pro auto klimatizace Specializujeme se na velkosériové obrábění hliníkových dílů pro klimatizační soustavy automobilů.

Naše díly najdete ve vozech Ford, Renault, Peugeot nebo Marcedes. Automobilová výroba, Povrchová úprava, Tepelné zpracování, obrábění, lisování, odmašťování. Server české golfové hotely se zaměřuje na poskytování informací o českých golfových hotelech a o golfových hřištích ležících v jejich dojezdové vzdálenosti. Informujeme o cenách, službách, vybavení a speciálních golfových, wellness či jiných jejich balíčcích.

Poskytujeme pouze české výrobky a zboží od českých výrobců. Zaměřujeme se zéjména na nábytek, bytové doplňky, dřevovýrobu a nářadí. Poskytujeme na našich stránkách i prezentaci malých truhlářských firem, které vyrábí na zakázku výrobky ze dřeva. Nabízíme velký výběr sedacích souprav. Dále obývací stěny, postele, ložnice, skříně, komody, zdravotní matrace, rošty, dětské a studentské pokoje. Jednoduše řečeno - kompletní vybavení vašeho interieru.

A to vše od kvalitních českých a slovenských výrobců. Čištění kanalizace - Herčík a Kříž. Specializujeme se na čištění kanalizace a čištění odpadů, revize kanalizace, trasování potrubí a vyhledávání zakrytých poklopů, zkoušky těsnosti kanalizace, jímek a nádrží, vývoz tukových lapolů a sání tuhých kalů z velkých dálek a hloubek.

Společnost vyrábí, prodává a zajišťuje servis mobilních jeřábů a autojeřábů o nosnosti 10 - 30 tun montovaných na automobilové podvozky např. Všechny jeřáby jsou vybaveny vícedílným teleskopickým výložníkem, plně hydraulickým ovládacím systémem, mikroprocesorovým řízením stability jeřábu atd. Nově potřeby pro domácnost, chatu, chalupu a zahradu.

Připravujeme kosmetiku od firmy AVON. Věrnostní program, možnost rezervace až na 3 týdny, zvýhodněné poštovné… - Zahrada-trávníky — Stránky věnované okrasným zahradám a trávníkům, E-shop. Zajímavé články a odkazy. Možnost inzerce a reklamy.

E-shop, ve kterém můžete zakoupit spoustu věcí pro údržbu a pobyt na Vaší krásné zahradě. Poskytuje účetní a daňové poradenství. Pořádá kurzy a semináře a zabývá se propagací výrobků a průzkumem trhu. Uherské Hradiště 06, Štěpnická Jsme eventová agentura, která přináší hodnoty a prosperitu našim klientům a jejich zákazníkům, protože dáváme eventům novou tvář. Děláme eventy a akce, které vytvářejí opravdové vztahy našich klientů s veřejností - zájem a loajálnost jejich zákazníků či odběratelů.

Informujte se u nás o výhodách pro nové zákazníky. Míru 61 Zlín 01, ,. Nebankovní půjčky na dobu od 3. Záznam v registru nebo exekuce nejsou překážkou. Na místě Vám sdělíme jakou částku jsme schopni Vám poskytnout. Řešíne dluhy a exekuce. Poskytujeme přeúvěrování nevýhodných půjček. Pronájem osobních a dodávkových vozů. Uherský Brod, Osvoboditelů Nabízíme postele, levně nábytek do pokoje a ložnice. Postele, dětské postýlky pro dětské pokoje.

Levné postýlky, levné pohovky. Postel si svou novou postýlku. Doprava po celé ČR zdarma. Dolní Bečva, Dolní Bečva Dámské, pánské a dětské spodní prádlo od Bohyně.

Prádlo od Bohyně — internetový obchod s dámským, pánským a dětským spodním prádlem. Nabízíme spodní prádlo pro každou příležitost, luxus pro ženy i nedbalou sportovní eleganci pro muže.

Nabídka kalhotek, podprsenek, slipů, boxerek a trenýrek pro běžné nošení i pro výběr vhodného dárku nejbližším. Ze široké nabídky si vyberete spodní prádlo, o které máte zájem právě Vy. Poskytujeme rady pro výběr spodního prádla i správné velikosti. Výroba a prodej originálních šperků. Nabídka vystoupení na "sedmimílových" skákacích botách Poweriser. Skvělé zpestření programu každé akce. K vidění jsou salt a idalší dechberoucí akrobatické triky na skákacích botách.

Do představení je zapojeno také publikum, a to formou přeskakování dobrovolníků. Na uvedených webových stránkách naleznete také podrobné informace o skákacích botách a jednokolkách. K dispozici je také půjčovna skákacích bot Poweriser pro Prahu a Liberec. Čaje z internetové plantáže Darjeeling. První námi dovezený čaj byl Second Flush — druhá sklizeň ze zahrady Goomtee, se kterou od počátku spolupracujeme.

Zde jsme v době první sklizně na jaře navázali kontakt s jejím majitelem panem Ashokem Kumarem a od té doby jsou naše vztahy nejen obchodní, ale také přátelské. Je nám potěšením vybírat pro vás čaje z této prvotřídní zahrady, jejíž produkce patří po léta mezi to nejlepší co se v oblasti Darjeeling Dardžíling vypěstuje. Mnohé z nich pracují na bázi ekologického zemědělství a produkují skvělé bio čaje. Následovaly čaje z Nepálu, které se Darjeelingům směle vyrovnají.

I zde se čaje sklízejí ve třech hlavních obdobích. První sklizeň neboli first flush probíhá časně z jara, druhá sklizeň — second flush ji ihned následuje a na podzim po ustání monzunových dešťů začíná třetí podzimní sklizeň — autumnal flush.

Každá má svá specifika, každá je pro svůj typický charakter velmi ceněna. Naši nabídku čajů jsme nadále aktivně rozšiřovali. I zde dbáme o co nevyšší kvalitu a čerstvost čajů, které pro vás vybíráme. Čaj si u nás můžete objednat sypaný na váhu, ale také v dárkovém balení řady Silver Line. Na jaře jsme získali výhradní zastoupení německé firmy Keiko distribuující japonské zelené čaje z produkce rodiny Shimodozono z jihojaponské oblasti Kagoshima Kagošima.

V naší nabídce se tak ocitli zástupci většiny známých japonských čajů jako Sencha senča , Kabusé Cha kabuséča , Bancha banča , Kukicha kukiča , Houjicha hodžiča , Genmaicha genmaiča , Soshun sošun , Shincha šinča , Tenko, Aracha arača a Matcha mača. Čaje řady Keiko jsou v bio kvalitě, pěstované v ekologickém zemědělství. Keiko není jen zelený čaj, ale také sladkosti ze zeleného čaje Green Kiss - zelená čokoláda, marcipánové oplatky Pan, čajové bonbóny s různými příchutěmi, matcha karamelky, zákusky Cha Cha a Matcha Mountain.

Nepostradatelnou součástí naší nabídky je čajové příslušenství. Velký výběr japonských konviček kjúšú, šálků yunomi a pomůcek pro japonský čajový obřad chanoyu čanoju. U nás si můžete zakoupit svou misku na matcha - chavan čavan , metličku na šlehání čaje - chasen časen , bambusovou lžičku - chashaku čašaku , naběračku na vodu — hishaku hišaku nebo lakovanou dózu na práškový čaj natsume.

Nově nabízíme exkluzivní práškové čaje matcha z vyhlášené čajové oblasti Nishio Nišio. Nabízíme též dva druhy práškového čaje, který slouží jako přísada do jídel, koktejlů a nápojů. Bohaté možnosti vaření s matchou popisuje kniha japonské kulinářky New Tastes in Green Tea. Matcha je v naší zemi zatím téměř neobjeveným bohatstvím chuti, vitamínů a energie, které vám představujeme v článku Matcha — mletý čaj. Na našich stránkách se dozvíte mnoho informací o historii a druzích čaje, o způsobech jeho zpracování, najdete zde typy na přípravu čajů jedno- i vícenálevových atd.

Snažíme se pro vás neustále objevovat nové možnosti v rozmanitém světě vůní a chutí čaje. Pojďte objevovat s námi. Daniel Paulus - výroba nerezového zařízení. Výroba, prodej, dodávky na klíč zařízení pro gastro provozy - nerezové stoly, dřezy, regály, digestoře, odsávače par, barové stoly, chladící pulty, chladící vitríny, gastro nádoby, výčepní pulty a desky. Nabídka aktuálních lázeňských, wellness a léčebních pobytů v hotelech a lázních na Slovensku. Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma se zaměřením na vyplácení exekucí na nemovitostech a to i od institucí tipu Finanční úřad či Sociální spáva.

Dále nabízíme americké hypotéky pro občany ČR a ostatní s trvalým pobytem na území ČR. Tyto služby nabízíme po celé ČR. Více na našich webových stránkách. Projekce a stavby, stavební práce rekonstrukce domů a bytů, dřevostavby, stěhování, projekty staveb, stavební materiál, vedení účetnictví, instalatéři, topenáři, podlahy, dlažby.

Daňový poradce Eva Čižmářová. Daňové poradenství, vedení účetnictví a účetní poradenství, ekonomické poradenství. Máme zkušenosti se širokou paletou textů - od obchodních po umělecké. Tvorba www stránek, internetové prezentace pro firmy, organizace a školy, informační portály. Uherské Hradiště, Jiřího z Poděbrad Databáze firem - Novatec marketing, s.

Prodej databáze 2 českých firem. Vlastní vyhledávací program umožňuje vyhledávání zájmového souboru firem podle 80 kritérií. Internetový prodej sportovních potřeb, módního zboží. David Maar - Restaurace a penzion Victoria.

Nekuřácká restaurace, vinárna a penzion nabízí ubytování, stravování a catering. Rádi pro Vás uspořádáme jakékoliv akce.

Penzion nabízí pokoje zařízené ve stylu 30 let, dětský koutek, parkování ve dvoře penzionu a vinárna kvalitní moravská vína. Poskytování komplexních služeb v oboru grafického designu, především webové prezentace, logotypy, tiskoviny, reklamní grafika a POP materiály. Žďár nad Sázavou 4, Studentská Výrobce a prodejce sedacích vaků, pytlů na sezení a bean bagů.

Výrábíme a prodáváme sedací vaky a pytle pro dospělé, děti i domácí mazlíčky. Prodej a servis výpočetní techniky Prodej a servis Money S3 a jeho nadstaveb Dovozce a výrobce teflonových ubrusů Solární panely. Křídník je školní pomůcka, která zabraňuje přímému kontaktu s křídou při psaní. Předchází tak nežádoucím jevům jako jsou alergie, ekzém nebo astma. Jeho použití zajistí pohodlné psaní. Sníží spotřebu křídy, polámané kousky křídy je možné opět využít.

Zamezí znečišťování oblečení a zabrání vysoušení rukou. Firma se zabývá dekoracemi. I váš byt může vypadat lépe. Dekorační a užitkové předměty - Ekdekor. Nabízíme ručně vyráběné užitkové, dekorační a prezentační předměty s použitím přírodních materiálů a tvůrčí činnosti našich mistrů. Jako členové sdružení cechů historických řemesel Vám vytvoříme prezentaci podle vašich představ. Téměř půl století pro Vás vyrábíme snubní a zásnubní prsteny. Jsme zaměření na tradici, originalitu, jedinečnost, eleganci a kvalitní zpracování.

Naše Prsteny si můžete prohlédnout jak vnašem internetovém obchdě, tak v kamenné prodejně. Provádíme profesionální služby deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Hubení hlodavců, likvidace štěnic, švábů, blech, rusů, much, molů, komárů, rybenek, mravenců, faraonů, pavouků, vos, sršní, skladištních škůdců. Reklamní agentura - ideální partner pro realizaci reklamy - webové stránky, loga, potisky, cedule aj.

Detektory kovů Zipsy Prejza Tomáš. Prodej detektorů kovů a lokátorů inženýrských sítí. Bezpečnostní detektory, detektorové vstupní brány. Internetový obchod i kamenná prodejna. Prodej detektorů kovů značky Tesoro, Detech, C. Doplňky pro detektoráře jako jsou lopatky, krumpáče, sluchátka, obuv i oděv do přírody.

Pořádáme společné hledání, závody, předváděcí akce. Dětské autosedačky za velmi nízké ceny, všech váhových skupinAutosedačky pro děti, všech váhových skupin. Autosedačky jsou homologované podle nejnovějších Evropských norem. Výhodně zasíláme po celé ČR do 24 hodin.

Dětské centrum nabízí spektrum pravidelných i jednorázových aktivit pro děti. Dětský second hand oblékáme-andílky. Dětský internetový second hand zaměřený na prodej minimálně nošeného nebo nového zboží. Obchodní portál nabízející skvělé věci od prodejců přímo v zahraničí. Náš portál Vám nabízí výhody nákupu od zahraničních prodejců cena, jedinečnost zboží a zároveň bezpečné a srozumitelné prostředí pro českého zákazníka stránky v českém jazyce, možnost nákupu na dobírku.

Dieta do domu - krabičková dieta. Ve spolupráci s nutriční terapeutkou nabízíme zdravý systém stravování - zdravé hubnutí s využitím zdravého jídelníčku. Doporučené jídlo vám doručí až do domu či zaměstnání krabičková dieta. Zhubnout vám pomůže změna životního stylu. Dále je v naší nabídce diabetická a bezlepková dieta. Mimo to se Digilive s. Dolní Němčí, Nad Hájkem Internetový a kamenný obchod specializovaný na digitální fotoaparáty, paměťové karty a veškeré fofopříslušenství.

Digitální satelitní televize, digitální kabelová televize, internet a telefon - UPC. Digitální kabelová televize, analogová kabelová televize, elektronický programový průvodce, digitální kvalita obrazu a zvuku, možnost kombinace tématických a prémiových balíčků, jednoduché připojení a užívání služby. Praha 3, U Nakladoveho nadrazi 6. Prodáváme dilatační pásy pro široké spektrum použití.

Dilatační pás má vynikající tepelně izolační vlastností a je trvale pružný. Lucie Bouzková - interkulturní komunikace a psychologie. Lektorka interkulturní komunikace a psychologie. Lektorská činnost a poradenství jako psycholožka se zaměřením na zlepšení komunikace mezi příslušníky různých kultur: Prodej kvalitního jednodruhového koření, směsí koření a sušené zeleniny.

Velkoobchodní balení pro gastronomické provozy i maloobchodní balení pro domácnosti. Divadlo VeTři má ve své repertoáru pořady pro děti, preventivní pořady, pohádky, pořady pro dospělé, dětské show, balonkové show, balonkový modeling, kouzelníka, klauna, skákací hrady, D. DL Kovoinvest Cheb s. Jsme zaběhnutá společnost na trhu zabývající se kovovýrobou, zámečnickými pracemi a zpracováním nerezové oceli.

Máme zázemí pro sériovou výrobu, zakázkové práce, ocelové konstrukce a montáže. Dbáme na kvalitu práce, včasné plnění závazků a na vysokou kvalitu zpracování.

Dlažba a obklady do koupelny — Iridio. Kvalita a tradice, luxus a elegance, jednoduchost a dostupnost, to vše jsme spojili abychom oživili a zkrášlili váš domov obklady a dlažbou od Iridio. Servis v dodávkách stavebních materiálů za nejvýhodnější ceny. Dodávka střešní krytiny, realizace šikmých i plochých střech - Střechy KMB, spol.

Dodávka střešní krytiny a realizace šikmých i plochých střech všech typů, tvarů a nosných konstrukcí na novostavbách a při rekonstrukcích budov.

CA Dogs travel nabízí dovolenou pro vás i Vašeho psa. Bohatá nabídka pobytů v okolí psích pláží v Itálii, dále pobyty v Chorvatsku, Francii, Rakousku. Celkem více než tisíc nabídek ubytování se psem, přičemž majitelé malých psů mají neomezený výběr. Nabízíme více než Noty, notové sešity, zpěvníky, akordy, tabulatury, to vše Vám nabízíme. Každá kategorie obsahuje přehledně uspořádané noty či pedagogickou literaturu. Své najdou jak nejmenší hudebníci, tak i učitelé hudby.

Naše nabídka obsahuje noty pro sólovou, orchestrální i doprovodnou hru, stejně jako noty pro sbory a v neposlední řadě drobné hudební dárky. Pokud naše nabídka neobsahuje Vámi požadovaný titul, kontaktujte nás, prosím, a my se pro Vás poptávaný titul pokusíme sehnat. Uherské Hradiště, Stará Tenice Domácí telefony, sáčky do vysavače, topné kabely. Prodáváme domácí telefony, sáčky do vysavače, domácí spotřebiče, svítidla, topné kabely, akumulační kamna, přímotopy, průtokové ohřívače, bojlery.

Dále nabízíme elektroinstalační materiál. Jsme pražská stavební společnost, která provádí stavební zakázky ve vysoké kvalitě s velkým důrazem na detaily. Našim klientům garantujeme transparentnost, vysokou kvalitu celkového díla provedeného v termínu za předem ujednanou velmi dobrou "bezpečnou" cenu bez skrytých víceprací s garancí 84 měsíců. Domovní čističky odpadních vod, ČOV, septiky, jímky. Prodej domovních čističek odpadních vod, ČOV, septiků, jímek od předních českých výrobců.

Včetně dopravy a instalace po celé ČR. Dopharma - Michal Dobrečevič. Zabýváme se výrobou a kompletací nerezových potrubních systémů ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu.

Neumanna , Litvínov. Naše know how pochází jednak ze sfér britského systému bezpečnostního vzdělávání, britského systému vzdělávání v oblasti řízení lidských zdrojů, dále potom ze vzdělávacích materiálů, vodítek, postupů a případových studií ASIS International, UK Bribery Act a v neposlední řadě z našich více než dvacetiletých praktických zkušeností. Poskytujeme komplexní zajištění podnikajících fyzických, právnických a soukromých osob v: Kompletní instalace v oblastech topení, voda, plyn, kanalizace, elektro.

Zajišťujeme servis topení, kotlů a plynových zařízení. Instalujeme vodovodní a plynové přípojky, výměníkové stanice, regulační stanice plynu. Propagace a prodej výrobků z Aloe Vera, která je určena pro vnější i vnitřní použití, pro léčbu onemocnění i posílení imunity. Svým složením je to unikátní a nenapodobitelná rostlina. Mariánské Lázně, Drmoul - Luční Provádění veřejných dražeb - dobrovolných - nedobrovolných. Prodej movitého a nemovitého majetku.

Spolupráce s insolvenčními správci. Prodej cenností a starožitností. Výroba celoročně obyvatelných srubových domů - rodinné domy, chaty, chalupy, penziony, hospodářské objekty, výstavba srubových staveb až do fáze na klíč. Zajišťujeme hypotéky na stavby srubů. Rychlé a seriozní jednání. Platba v hotovosti na místě. Speciální obchůdek pro předčasně narozené děti. Nabízíme speciální dudlíky, polohovací pomůcky, malé pleny, hračky do inkubátorů. Je doplněn i o poradnu. Vše zaručuje dětská sestra, která má ti praxi na novor.

Všechny výrobky jsou vyzkoušené a řádné odzkoušené. Důležitou součástí je bezpečnost, praktičnost, podpora správného psychomotorického vývoje. Nonstop techická podpora a neomezený přenos dat je samozřejmostí.

Poradíme i s tvorbou webových stránek, poskytujeme konzultace v oblasti správy dat a sítí. Praha 9 - Letňany, Místecká Výroba montovaných dřevostaveb, difusně otevřený systém, nízkoenergetické domy, pasivní domy, chaty, celostěnné panely, dřevostavby, dřevodomy, difuwall, diffu system, rodinné domy, úsporné domy, domy.

Dřevěné a laminátové plovoucí podlahy. Dodáváme kvalitní dřevěné a laminátové plovoucí podlahy Pergo s doživotní zárukou. Naší specialitou jsou plovoucí podlahy, podlahové krytiny, poradenství a servis.

Dřevo-door Palubkové dveře a Zárubně. Prodej dveří palubkových, interiérových a venkovních včetně zárubních obložkových a rámových.

Nabízíme také včelí úly teplené nebo neteplené za bezkonkurenční ceny. Zajišťujeme dopravu zboží po celé ČR. Jsme český výrobce nábytku. Zaměřujeme se na výrobu kancelářského, zdravotního nábytku a nábytku pro hotely, pensiony. Máme dlouholeté zkušenosti s vybavováním objektů nábytkem a to i ze zahraničí. Navrhujeme, realizujeme návrhy interiérů na klíč. Získejte peníze nejen za každý nákup zpět na Ziskejte. Vyberte si obchod, nakupte jako obvykle a nechte si zaplatit zpět část z nákupní ceny ještě dnes.

Realitní kancelář, byty, domy, nemovitosti, poskytujeme rychlé půjčky, úvěry, zástavy, řešíme krizové situace zadlužené byty, probíhající exekuce, vyplácení spoluvlastníků , finanční poradenství, zhodnocování prostředků investorů atd.

Společnost Due Pietro s. K zahradním domkům zajistíme i dopravu na určené místo a v případě zájmu i odbornou montáž. Dodací lhůta je do 6 týdnů. Nebankovní půjčky a úvěry se zástavou nemovitostí. Vyplácíme dluhy, exekuce, a nevýhodné zástavy s veškerým právním servisem. Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti s vyřízením úvěru, tak nás kdykoliv kontaktujte na uvedeném tel. Vše bez poplatku předem, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmu. Platí pro celou ČR. Neplatí pro spotřebitelské úvěry.

Prodej vodovodních baterií, sanitární keramiky, instalatérského materiálu, zařízení pro ohřev vody, kompletní sprchový program, splachovací senzory, závěsné komplety, dřezy, vany a topenářský materiál. Provádíme sanace vlhkého zdiva metodou podřezání, svislé hydroizolace objektů, plošné izolace podlah, revitalizace drenážních systémů a výkopové práce.

Prodáváme plechové retro cedule a další retro dekorace jako hodiny, teploměry, zrcadla, magnety, dózy, tácky. Dále nabízíme samolepky na zeď a sklo. Výroba a prodej dekorativních samolepek na zeď; E-shop www. Na přání Vám uspořádáme akci přímo na míru. Svatby, firemní večírky, rodinné oslavy Větším oslavám poslouží nekuřácký sál pro 52 osob, přátelskému posezení v užším kruhu bude lépe vyhovovat salónek pro 14 osob.

Predaj ložísk a ložiskového príslušenstva. Distribúcia elektronáradia a zváracej techniky. Elektronáradie značky Makita, technika Husqvarna. Produkty pre strojárenský sortiment. Široká nabídka fitness zařízení a sportovních potřeb. Rotopedy, elipticaly, běžecké pásy, posilovací věže a lavice, trampolíny Výroba a prodej interiérových dveří do kovových, obložkových zárubní, do posuvu JAP a na stěnu.

Zpracování účetnictví včetně mzdové agendy, zastupování před správcem daně. Internetový obchod, kde naleznete: Dále si můžete vybrat nástěnné dekorace, dětské dekorace na stěnu, samolepící fólie, bordury a kusové koberce. Povinné ručení, havarijní pojištění - objednání pojištění přes internet nebo telefon s doručením smlouvy až domů, následující pracovní den. Pojištění podnikatelů, pojištění průmyslu. Realitní kancelář pro Brno a Jižní Moravu. E-shop plný outdoor vybavení na túru i dovolenou.

Prodáváme širokou škálu outdoor vybavení jako ešusy a vařiče Var, funkční prádlo Canard, termosky a termohrnky Esbit, spacáky Prima, stany Jurek, hry, strava, čelovky a svítilny Energizer, Coleman, nože Wenger, lopaty Delfi, outdoor vybavení Outwell, jídlo termonosiče Esbit, Dětské outdoorové zboží a vybavení, batohy, karimatky, rychleschnoucí ručníky, kite a létající draci, hygiena a mnoho dalšího. Osobní odběry Praha 4. Nabízíme mobilní telefony a příslušenství světových značek.

Naše zboží nabízíme za jedny z nejnižších cen na českém internetu. Najdete nás na adrese http: Výroba, montáž a servis - brány závory parkovací zábrany sloupky vrata pohony. Elektroinstalační a zámečnické práce. Internetový obchod - dětské zboží, kojenecké potřeby, kočárky, autosedačky, postýlky, dětský nábytek, jídelní židličky, hračky, potřeby pro děti a maminky. Těrlicko, Horní Těrlicko Zabýváme se dovozem, prodejem a revitalizací mobilních domů mobilheimů vyrobených v zemích západní Evropy.

Našim klientům navíc nabízíme kompletní přestavbu sezónního mobilního domu na mobilní domy celoroční. Rodinné domy na klíč,Zateplováni rodinných domů,Zateplení panelových domů,vyřídíme dotate z programu zelená úsporám,rekonstrukce domů a bytů,výkopové práce,přípojky vodovodní,.

Náš internetový obchod a velkoobchod je zaměřen na prodej moderních látkových plen bavlněných, bambusových ,fleesových, z bio bavlny od renomovaných výrobců včetně kolekce luxusních plen, pleny AIO - vše v jednom, svrchní kalhotky, vkládací pleny, bambusové, bavlněné pleny čtvercové, separační vložky a jiné doplňky,plavkové pleny, potřeby pro maminky, přírodní kosmetika, čaje, byliny a jiné přírodní produkty.

EkoFarma a Agropenzion Sádky. Penzion je situován přímo na vinařské cyklostezce v blízkosti Baťova kanálu v prostředí EkoFarmy. Široký sortiment nábytek z Indie je vyráběn ručně, proto jde o originální kusy. Praha 4 Krč, Vikova 1, Na Strži. EkoWorld Czech Republic s. Speciální bio obchod Vám přináší řadu bio produktů v prvotřídní kvalitě za tu nejlepší cenu na trhu. Nabídka zboží je skutečně pestrá: Žijte zdravě a vyberte si to nejlepší z přírody v našem eshopu s biopotravinami.

Provádíme návrh, dodávku, servis tepelných čerpadel. Dále dodáváme klimatizace, tepelná čerpadla vzduch voda,Daikin Altherma,rekuperace, podlahové topení Rehau. Chemické cištení představuje nejdostupnější a nejlevnější způsob pro získání optimálne fungující topné soustavy. Při použití metody chemického čištění lze bez demontáže odstranit veškeré druhy usazenin z vodních, topných a technologických soustav, obnovit jejich provozuschopnost a prodloužit životnost.

Prodej a servis elektrických skútrů a vozíků pro handicapované. Největší výběr invalidních elektrických skútrů v ČR a SR. Poradenská činnost, výběr vhodných typů skútrů dle potřeb a postižení klienta. Elektrické tříkolové skútry pro seniory a handicapované.

Prodej, servis a kompletní renovace použitých elektrických tříkolových skútrů. Působíme v České republice a Slovensku. Poradenskou službu zajišťuje vozíčkář s dlouholetými zkušenostmi z používání těchto skútrů. Elektro Sauna Group, spol. Výroba a prodej saun, infrasaun a infrakabin, včetně dřevěných částí a nadstandardního osvětlení stropu "hvězdné nebe".

Výroba a dodávka keramických infratělísek, regulace, dálkových ovladačů, elektrických sad pro vybavení infrakabin a kabeláže. Dále nabízíme dřevěný zahradní nábytek a další dřevěné výrobky nejen na zahradu.

Prodej-montáž-servis anténní a satelitní techniky,DVB-T. E-shop zaměřený na díly pro přestavby kol na elektrický pohon. Přestavby, servis a poradenství v oblasti elektrokol. Elektronický obchod s nabídkou elektronických cigaret, jejich příslušenství a doplňků. Nabízí pouze prověřený sortiment za nejlepší ceny na trhu. Pro stálé zákazníky je připraven výhodný věrnostní program.

Elektromontáže, úpravy a opravy elektroinstalací, domovní, bytové a průmyslové instalace, pojízdné brány, montáže hromosvodů, projekty, revize, poradenství. Bakaly , Fryšták.

Kompletní kovovýroba od řezání laserem, řezání trubek a profilů; řezání vodním paprskem přes naklonění do 60 stupňů, stříhání, ohýbání, svařování kovů, lisování až po povrchová úprava kovů, práškové lakování, fosfátování, odmašťování, pískování.

Valašské Meziříči, Hranická Vyberte si zo širokej online ponuky nábytku za skvelé ceny na našom e-shope http: Kamenné prodejny Elektro, Světelné studio a elektroinstalační materiál, Interiéry a kuchyně HANÁK, Domácí a kuchyňské potřeby, vinotéka, Železářství, zahrada a půjčovna nářadí, Vodoinstalace a koupelnové studio.

On-line prodej veškerého zboží. Vývoj, výroba a dodávky docházkových, přístupových, zabezpečovacích systémů, výroba odbavovacích turniketových systémů pro lyžařské vleky a koupaliště.

Novinka v boji proti nadbytečnému tuku v určitých partiích těla je přístroj Bodyka Plus, což je neinvazivní technika, tvarující problematické části těla. Druhý přístroj Radio4 vrací pokožce její původní pevnost a elasticitu.

Matoušek Nábytek - nabízíme kompletní sortiment nábytku pro Váš dům, byt i zahradu. Laserování do skla, křišťálu a crystalu v 2D a 3D. Použití jako reklamních předmětů, originálních dárků, fotografie ve skle a křišťálu, suvenýrů, pietních fotografií, upomínkových předmětů, plaket, vizitek, sportovních cen a ocenění, těžítek, loga firem, církevní motivy, klíčenky. Laser 2D a 3D do průhledných materiálů plexisklo atd.. Obchod s přírodními doplňky stravy značky OKG a Herbalife, které pomáhají udržovat optimální chod organismu.

Dodávají tělu velké množství vitamínů, minerálů, správných uhlohydrátů, rostlinného proteinu, vlákniny a nesaturovaných tuků, bylinek. Produkujeme prezentace, tiskové konference, workshopy, christmas párty, teambuildingy, svatby. Spolupracujeme s městskými a obecními úřady, lázeňskými i kulturními domy.

Vestavěné skříně na míru s výraznou slevou při nákupu on-line. Vyměření a montáž za jednotné ceny po celé ČR. Prodej a distribuce vysoce kvalitních Essens parfémů a kosmetiky, produktů zdravé výživy jako je Colostrum a produktů z něj. Naší strategií je nabídnout firmám možnost zvýšit úroveň jejich image, formy prodeje nebo odlišení se od konkurence. Díky profesionálním produktům a maximální spolupráce s našimi klienty přinášíme zcela nové odvětví vnímání marketingového průmyslu.

Navozením vhodné atmosféry prostřednictvím vůní. Vzhledem filozofii firmy máme, vlastni vývoj, výrobu, distribuci a prodej neutralizantů pachů, vůní do prostoru, difusérů, reklamních předmětů, vůní do domácností, repelentních přípravků, antibakteriálních přípravků a čisticích prostředků.

Vzdělávací společnost působící na celém území ČR. Vzdělávací agentura působící po celé ČR. Vysoká kvalita, nízké ceny. Zaměstnanci naší společnosti jsou kvalifikovaní účetní, daňový poradci, právníci.

Nepřetržitě také spolupracujeme s externími specialisty. Naše společnost preferuje práci v týmu, který je neustále veden ke vzdělávání. Tým je tvořen daňovým poradcem, garantem dané problematiky, účetním, mzdovým účetním a případně právním poradcem. Spolupráce celého týmu je soustředěna na zajištění profesionálních služeb pro klienta v oblasti účetnictví, daní a mezd.

Našim záměrem je zabezpečit pro klienta podklady, které potřebuje nejen pro orgány státní správy, ale také ty, které klientům a vlastníkům usnadní vlastní řízení firem.

listopad Takže za tyto prachy si můžu udělat v Privátu menší soukromou párty a ještě ušetřím. .. Editka 29 let, /56/3, sexy postavička, soukromý byteček v Praze 2 Vinohrady, nonstop. Sex . Sklenene dildo eroticke masaze liberec. 4. prosinec Erotické priváty - najděte si erotický privát a vydejte se tam za novým hledá jeho · NOVÉ DÍVKY V NOVÉM SEXNO1 Praha PRAHA - Vinohrady ONA hledá Lezby sex sklenene dildo · Eroticka masaz ostrava pornovidea. květen Vinohrady ONA hledá jeho · Relaxačně-erotická masáž Praha Praha 8 - Karlín Masáže · Příjmu slečnu na privát Praha Praha 9 Nabízím práci.

Ceske milf mrdani

Filmy zdarma cz české celebrity nahé

Z hned prvních cca 20ti vteřin je mi, jak se říká, velebnosti na blití Naše know how pochází jednak ze sfér britského systému bezpečnostního vzdělávání, britského systému vzdělávání v oblasti řízení lidských zdrojů, dále potom ze vzdělávacích materiálů, vodítek, postupů a případových studií ASIS International, UK Bribery Act a v neposlední amaterska seznamka anal brno z našich více než dvacetiletých praktických zkušeností. Barokní tvary jistě někdo ocení Zejména se orientujeme na následující profese: V první fázi dosáhla jsem všeho.