Nornik cz nejkrasnejsi vagina

nornik cz nejkrasnejsi vagina

Ani naše manželství nebylo výjimkou. Dokonce i sex, kterému jsme omylem říkali láska, nás dosti omrzel. Tedy především mně, Pavla mi občas připomíná, jak se jí krásně usínalo, když byla krásně vymilovaná a spočívala v mé náruči. Nevím proč, ale ty ženské snad nedokážou pochopit, že čím víc se mě snažila přimět k souloži, tím víc jsem se tomuto aktu vyhýbal. Nejtěžší bylo najít tu správnou výmluvu, proč ještě nemohu do postele, když se ona vykoupaná a navoněná hnala do ložnice.

Dost často mě zachránil fotbal nebo hokej v televizi, přece nebudu chodit do postele, když naši ještě nedohráli. Anebo jsem se zastavil v hospodě a následkem toho pak usnul v obýváku při televizním zrnění. Když jsem se ráno probouzel, žena se sice mračila, ale už se to nedalo vzít zpátky. Už jsem ani nevěřil, že by se náš vztah mohl nějak urovnat do bývalých poměrů. Ahoj, slyším z chodbičky, kde se přezouvala do domácí obuvi.

Proč jsi nevybral poštu? Ani nevím, zabručím, je mi nějak divně. Bylo tam vůbec něco? Znáš, ale jen z mého vyprávění. Jenže ty mě často posloucháš a nevnímáš.

Nevím, je to moje spolužačka z gymplu. Už jsme se od matury neviděly. Nevím, jak zjistila mou adresu. Tak na toto téma nehodlám pokračovat v debatě, snažím se zavřít oči a pokračovat v zaslouženém odpočinku. Pavla však nedá pokoj. Sedne si naproti mně, čte a zároveň komentuje. Tak víš, proč mi píše? Zve nás na nějakou oslavu. Říkám jen to, co tady píše. Na zítřek k ní do Beskyd. Tak jeď, já raději něco doma podělám, snažím se to zahrát do autu.

Představa, že bych byl o víkendu sám, mě docela blaží. Ty už mě nemáš rád, že? Ostatní tam budou společně a jenom já sama, jako bych ani neměla manžela, cítím i přes zavřené oči počínající slzící extempore mé ženy. Nevím, co bych dělal mezi cizími lidmi.

Ty by ses asi taky nebavila s mými kamarády v hospodě. Ale tohle je něco jiného než hospoda, oponuje Pavla. Raději neodpovídám, snad ji to brzy přejde. Tam je práce dost, to je nejlepší lék na hysterčení. Probudí mě však vůně jídla vedle na stolku. Vždyť já jsem téměř nic od rána nejedl.

Pivo mě na chvíli zasytilo, ale teď asi neodolám. Sedli jsme si a jedli. Typické manželské dusno před bouřkou. Nevím, snad opravdu láska prochází žaludkem, abych přerušil ticho, které panovalo, řekl jsem:. Kde bydlí ta tvoje kámoška? Posílá tady i plánek, abychom tam trefili. Je to někde v Beskydech. Tak dobře, trochu neochotně souhlasím. Na chvíli tam zajedeme, třeba se trochu odreagujeme. Naše staré auto zastavuje před vilou. Tomu se přece nedá říci domek, jak bylo napsáno v pozvání.

Už tam stojí těch aut více. Schválně jsem zdržoval odjezd, aby se nemohlo říkat, že jsme celí žhaví do těchto oslav. Kdoví, co se vlastně chystá.

Vystupujeme z auta a jdeme obhlídnout situaci. Vtom z domu vyběhne ženská a žene se k nám. Ahoj Pavlíno, to jsem ráda, že jste tady. Ani jsi nezavolala, jestli přijedeš. Měli jsem moc práce, tak jsme se rozhodli na poslední chvíli, zachraňovala situaci manželka. Petře, to je Eva. Evi, to je můj manžel. Těší mně, podávám ruku hezky rostlé ženě. Tak pojďte dál, už je tam pár človíčků. A co vlastně slavíš? No přece třicítku, ty už zapomínáš, že jsme to slavily na gymplu pravidelně?

Promiň, ale to už je tak dávno, že někdy ani nevím, kdy mám narozeniny já. Jenže já to netušila, tak jsme ti ani dáreček nekoupili. To je teda ostuda. Vykašli se na dárek. Mám teď solidně prosperující cestovku, pokud bych stála o dárky, tak si je koupím sama. Teď se mi docela daří, tak bych ráda své narozeniny oslavila s přáteli, které mám ráda.

Původně jsem to chtěla spojit se srazem naší třídy, ale my jsme se dosud nikdy nesešli a já nemám na nikoho spojení. Takže jsem pozvala různé známé, však to uvidíš za chvilku.

Eva nás vede do velké místnosti, kde už je veselo. Sedí tam parta lidí různého věku, už jsou solidně naladěni. Panstvo, vedu vám tady ještě posilu, spolužačka Pavlínka s Petrem, jejím manželem. Ahoj, ozve se z úst většiny přítomných. Ahoj, odpovídáme téměř jednohlasně. Tak vám ještě představím moje kamarády. Tohle je Jarmilka a její přítel Olda. Vedle sedí Marta, moje sekretářka a Pepa, můj řidič. Jak tak vidím, všichni jsou bez závazků, vy jste zřejmě jediní manželé.

Snad vám to však nebude překážet v dobré zábavě. Stejně jste tu všichni ve dvojicích, jenom já jsem lichovní. A navíc třináctá do počtu. Nevadí, já se umím bavit vždy a všude. Už jsem vás potahala po beskydských kopcích, mimo tyto dva opozdilce, seznámili jste se navzájem, za chvíli přineseme jídlo a pití, což je předpoklad pro zdárný průběh, a začneme.

Kočky, pojďte, prosím vás, se mnou do kuchyně a zahrajeme si na servírky. Ženy odešly, musím říci, že byly různého věku, moje žena a Eva byly podle mého odhadu nejstarší.

Hlava mi už přestala třeštit, dnes bych se mohl trochu uvolnit alkoholem. Když to bude ve společnosti, alespoň mi moje brzda radosti nebude nic vyčítat.

Za chvíli přinášejí ženy obložené mísy, flašky s alkoholem i nealko. To je teda zásoba, to snad nemůžeme vypít ani do rána, myslím si. Přípitek na zdraví oslavenkyně, zobání z mís a hovor všech se všemi. Tak jako na všech mejdanech. V tom Eva povstane, zaťuká na skleničku, aby nás trochu umravnila a začne: Člověče, nezlob se, ne? Nejsi tak daleko od pravdy, ale myslím, že tato hra bude zábavnější.

Už jsem s ní seznámila vaše protějšky a všechny byly pro. Mohu vás tedy seznámit s pravidly? Tak jo, když jinak nedáš, odpoví Olda. Eva přináší velkou mapu republiky nakreslenou na široké tapetě a rozkládá ji na stůl. Vymyslela jsem ji po nocích, kdy můj manžel odcházel za svou mladší přítelkyní. Hraje se s kostkami a figurkami, v tom se podobá známému Člověče.

Ale jenom v tom. Další pravidla vysvětlím v průběhu, ať se nezdržujeme. Rozdejte si figurky a kostky, začínáme. Jak jsi na takovou hru přišla? Tobě to snad ani nemusím vysvětlovat, když pracuješ u mě v cestovce. Zkušenosti, které jsem během pár let získala, mě přivedla na myšlenku, že vlastně málokdo zná dokonale naši vlast. Teď vám to dokážu. Jo, zamručeli přítomní pánové.

Dámy nemusely, protože už souhlasily předem. První kolo se hraje jednoduše, kolečka jsou rozmístěna kolem hranic, prostě se budeme stíhat, kdo nejdříve vstoupí na naše území. Tím se také trochu roztáhne startovní pole, aby pak hra získala větší šmrnc.

Kdo vstoupí na modré políčko, vypije na ex tvrdý alkohol, který si sám vybere. Tím se mu zvedne nálada a ztratíme tak část zábran, kterými jsme byli obdařeni naší vyvinutou socialistickou společností.

A tak jsme se chtě nechtě ponořili do hry naší hostitelky. Do naší drahé vlasti se po stovce políček vstupovalo v nejzápadnějším koutu, někde u Aše. Jako první se tam přihnala Monika, pyšná na to, jak se jí daří. To ještě netušila, co ji čeká. Přistála na políčku označeném Františkovy Lázně.

Tak moment, teď teprve začíná hra, usměrňuje její pýchu Eva. Tady jsou pravidla, teď ti přečtu úkol: V okolí lázní se nachází obec Krajková. Pokud máš nějakou část oblečení s krajkou, musíš ji odevzdat. Nemusíš, pak ale nesplníš daný úkol a musíš nám povědět příběh ze svého života na téma, na němž se společně shodneme.

Monika se podívala na svůj oděv. Tak jo, když jinak nedáš. A začala si svlékat halenku, na níž se nacházely krajkové rukávky. Pod ní už měla jen černou podprsenku.

Nedovedl jsem si v tu chvíli představit, jak můžeme dále hrát, když všichni muži čuměli na její vnady a zapomněli na hru. Pánové, jedeme dále, volá Eva. Dalším "postiženým" se stal Jarda, který kousek od Litvínova najel na Klíny. Zato "musel" sousedkám vlevo i vpravo pohladit klíny. Vpravo seděla jeho partnerka Lenka, tam byl doma, ale jemu se podle výrazu obličeje zalíbilo více pohladit klín Evě. Docela jsem mu záviděl.

Snad se také dostanu do pořadníku. Jen aby to netrvalo déle, než pořadník na byt! Už mě ta hra chytila a těšil jsem se na každý další tah. Do vlasti se vřítil Olda. A kraslice se přece malují na velikonoce, takže Marta musela sáhnout Oldovi do kalhot a sáhnout si na jeho kraslice.

Marta je krásná holka a pokud by totéž musela provést u mně, asi bych vytekl předčasně. Už teď jsem měl problémy, protože doma jsme s Pavlou nebyli v posteli minimálně týden. Dolní Zálezly, tam zaparkoval svou figurku Honza. A Monika si měla nechat vložit prst do dírky, aby věděla, kam dole zalézají ptáci. Jenže Monika se zdráhala. Tak jsme v připravených tématech vybrali jedno, na nějž nám musela povykládat svůj vlastní příběh. Tak, Moniko, rádi uslyšíme tvoje první sexuální zážitky, oznámila jí téma Eva.

A Monika začala vyprávět svůj soukromý, možná do té doby nikomu nevypovězený zážitek. Zbožňovala jsem jako malá třináctiletá holka prázdniny. Těšila jsem se, jak pojedu k tetě a poslední dny ve škole mi připadaly jako nekonečné utrpení. Teta byla moc hodná a moc práce po mně nevyžadovala. Tvrdila, že prázdniny jsou balzám pro děti, které musely deset měsíců trpět.

Takové léto si málokdo dovede představit. Chodily jsme se s kamarádkami ze sousedství koupat k řece. Našly jsme si tam krásné zákoutí za vrbičkami, kde nechodil ani živáček. Jednou jsme však něco zaregistrovaly.

Zalehly jsme do vrbiček a pozorovaly, cože se to vlastně děje. Holky, oznámila nám Věrča. To jsou kluci a koupají se úplně nahatí. Počkáme si, až budou ve vodě a pak jim schováme hadry. Ani jsme nedutaly a čekaly na chvilku, kdy nám předvedou své klukovské ozdoby. Ani jedna z nás tehdy ještě neviděla zblízka, co mají kluci mezi nohama. Bály jsme se vydechnout, abychom se neprozradily. Neodradilo nás ani jejich dlouhé řádění ve vodě. Už jdou ven, je něco vidět? Houby, pronesla jsem zklamaně.

Podařilo se nám odejít, až bylo po všem. Zítra půjdeme znovu a podíváme se zblízka, rozhodla Alena. K činu nebylo daleko, jen jsme musely dorazit na místo o hodně dřív, abychom se uvelebily co nejblíže, ale přitom aby nás nemohli objevit.

Kluci shodili oblečení a skočili do vody. Oči nám málem vypadly, jak jsme se je snažily zaměřit do jejich rozkroků. Posadily jsem se k jejich svrškům a čekaly, že nás budou prosit o jejich vydání. Přitom budou držet ruku na svém ptáčkovi a stydět se. Oni však vylezli a jakoby nás neviděli, blížili se k nám. Konečně jsme mohly vidět zblízka to, co nás tak lákalo.

Ani jedna z nás totiž neměla bratříčka, na němž by si ověřila rozdíly mezi kluky a námi. To s námi ale vyběhli. Tak, holky, tohle se dělá? Šaty dolů a jdeme ještě k vodě. Vypadly jsme, jakoby začalo hořet. Alena uměla dobře běhat a zmizela. Já i Věrča jsme však doběhly jen na okraj vrbiček a kluci si nás odchytili. Kluci, nechte toho, byla to sranda. To jsme poznali, ale sranda teprve bude.

Podaří se nám oklamat je a utéct? Začala jsem si rozpínat knoflíky. Věrča se dala do hysterického brečení. Kluci, nechte ji odejít, stačím vám sama, ne? Věřila jsem, že je ukecám a pustí nás obě. Podívali se na její hrudníkové letiště a poslali ji pryč. Ta se rozběhla a zmizela. Stejně tam má kulové, viděli jste, hoši? Začala jsem se potit. Horko sice bylo, ale tento pot byl jiného původu. Tak máme ti pomoct? O takovou pomoc jsem nestála, tak jsem pokračovala ve svlékání.

Z rozepnutého trika se pomalu vynořila moje dosud panenská prsíčka. Asi to pro ně taky byla novinka. Stále tam postávali nazí a jejich ocásky začaly pulzovat a stavět se do pozoru. To mě trochu zarazilo. Nejenže jsem ještě neviděla pyj, ale už vůbec ne takový stojící. Stáhla jsem halenku a dala se na útěk.

Byli však rychlejší i s tvrdými kormidly. Brečet jsem se styděla, tak jsem stáhla i kalhotky. Pošeptali si něco do ucha a přikázali: Lehni si, my si tě pořádně prohlédneme a pustíme tě. Začala jsem mít strach. Nebyla jsem schopná pohybu. Tak mě vzali za ruce a položili mě do trávy. Když mě hladili po prsíčkách, začaly se mi zvětšovat bradavky, jako by byl mráz.

Jejich ocásky byly stále větší. Ještě jsem však svírala nohy pevně k sobě. Dlouho mi to však nevydrželo. Dva mi je roztáhli a třetí mi začal jezdit prstem v prasklině. Asi neměli také moc zkušeností, protože se nahlas divili, že jsem tam tak mokrá. Kdyby věděli, co to se mnou dělá. Už mám přece třináct. Už jsem se nesnažila dělat vůbec nic.

Pouze jsem se dívala, jak kluci nade mnou onanují, až mi postupně postříkali břicho i moji kundičku. Naštěstí se nic dalšího nestalo. O panenství jsem přišla až za rok, ale o to už jsem si koledovala sama. Hra nabývala na vzruchu, Monika se s příběhem vytáhla a my netrpělivě čekáme na pokračování.

Jarča se dostala do Hrádku nad Nisou, kde se prý vyrábějí gumy pro pány. Jarča se tedy nechala zaměstnat ve zkušebně a konečně jsem byl zapojen do hry i já. Musel jsem shodit spodek a odhalit světu svůj postavený pyj. Nijak jsem neváhal, provedl jsem daný úkol, aniž bych si všiml, jak se tváří manželka. Stejně ona s touto hrou souhlasila už v kuchyni, já jsem se už jen připojil. Jarča zkušeně nasadila gumu na špičku ptáka a pomalu a s gustem ji rolovala dolů.

Já jsem sice tuto pomůcku mockrát v životě nevyzkoušel, dohodli jsme se s Pavlou, že je škoda kazit si požitek ze soulože. Pavla říkala, že to by bylo jako lízat lízátko přes celofán. Ale docela jinak to vyznělo od cizí holky, líbilo se mi to. Pak mi ji opět sundala a mohli jsme pokračovat. Pak vjela do kláštera v Teplé Andrea. Dostala úkol předvést, jak by se chovala coby svěřenka kláštera a pohrát si se všemi zadečky přítomných žen.

Nechtělo se jí do toho, přece jen byla založená jinak, a tak musela povyprávět svůj příběh. Jako téma dostala znovu panenství, ale tentokrát to už muselo obsahovat konkrétní čin, a to je deflorace. Brzy po svatbě se kamarádce mojí matky, o dost starší, narodila dcera, do roka následoval syn.

Vlaďka, tak jako asi většina mladých matek, cítila, jak jí život při dětech utíká mezi prsty. Našla si kamarádky, s nimiž si v době odpoledních směn svého muže odcházela trochu povyrazit. Postupně se z toho stal pravidelný zvyk. Než Karel došel z práce, už byla většinou v alkoholovém opojení a spala v obýváku. Jediným kladem těchto tahů bylo, že neměla svědomí nechat děti samy a našla si na jejich hlídání dceru své známé, což jsem byla já. Starala jsem se o ně pečlivě a tak se stalo, že jsem bývala u nich víc než doma.

Byla jsem na svůj věk vyspělá, nikdo by mi nehádal čtrnáct, prsa jsem měla čtyřky a jak jsem brzy zjistila, byla jsem i chtivá sexu. Když byl Karel doma, psal na stroji nebo cokoli kutil v domácnosti, stále jsem se motala kolem. Tu jsem se otřela svými prsy o jeho rameno, když jsem mu nahlížela do papírů, jindy jsem mu pomáhala s pájením a nezapomněla se přitisknout stehnem k jeho noze.

Hrozně mě to vzrušovalo, ale on mě bral pořád jako nerozumné děcko, vždyť jsem měla teprve čtrnáct, i když rozměry ňader jsem už tehdy strčila mnohé dospělé ženy do kapsy. Podprsenku jsem nosit nemusela a on přece musel cítit, jak mé bradavky tuhnou při dotyku s ním. Aby se však o něco pokusil, na to mu asi chyběla odvaha. V těchto náznacích jsme vydrželi víc než rok. Mnohdy byl už tak nadržený, že si musel dokonce v noci přilehnout k manželce.

Ta byla vděčná za vášnivou noc, ale nevěděla, čemu za ni poděkovat. Když jsem dosáhla šestnácti let, věděla jsem, že to déle nemůžeme vydržet a dojde k nejhoršímu. Napřed jsem ho ovšem ujistila, že má věková hranice odpovídá našim totalitním zákonům. Po mém ujištění, že si už se svým tělem mohu dělat co chci, jsme jen čekali na příležitost. Já jsem se už chovala jako nadržená samice. V noci jsem vstala, prošla obývákem, abych zjistila, v jakém stavu se nachází jeho žena, a vzápětí jsem si v krátké noční košilce a bez kalhotek přisedla k němu na postel.

Jakoby omylem jsem mu položila ruku na správné místo, on se probral z narkózy a přitáhl si mně k sobě pod peřinu. Hladil moje čtyřky, ruka jezdila po mých stehnech, prsty zajížděly do houštiny a lehce hladily mokrou štěrbinku. Vrněla jsem blahem a on mohl svým načínákem roztloukat ořechy na vánoce. Přes všechnu tuto nádheru nic neriskoval, aby nás manželka náhodou nechytila při nejlepším.

Bylo to kruté čekání, ale dočkali jsme se. Manželka naplánovala dovolenou v cizině k termálním pramenům. Já musela jet s nimi, aby žena nepřišla o své pohodlí a nemusela se příliš věnovat nezbedným dětem. Přes den jsme se váleli v teplé vodě, večer jsme se prošli po městě, pak jsme vypili ohnivého maďarského vínka a mohli jsme zalehnout do stanu. Stan byl sice dosti prostorný, ale pro pět obyvatel také nic moc. Především se v takové sestavě naštěstí nedaly vyrábět manželské hrátky.

Přesto jsem si moc klidu neužila. Sotva manželka usnula spánkem spravedlivých, vsunula jsem do jeho spacáku ruku šmátralku. Co mu zbývalo jiného, než hlídat dech své ženy a přitom si ve vedlejším spacáku hrát s mladým masem. To už ale věděl, že dovolená bude tím ideálním místem pro mou přeměnu v ženu. Jednou dopoledne jsme se jako každý den povalovali v teplé vodičce, žena podřimovala, děti běhaly z bazénku do bazénku s rozdílnými teplotami vody.

Pak ženu napadlo, že potřebujeme nakoupit něco na večer a v tom vedru nebyla ochotná obětovat lenošení ve vodě. Byli jsme vysláni jako nákupčí, já se nabídla, že mu pomůžu vybírat, aby nepřinesl něco nejedlého. Prošli jsme městem v pravé poledne, splnili úkol a obtěžkáni taškami jsme se vraceli. V kempu bylo téměř pusto, kdo by se taky pařil ve stanu, když všude okolo byly samé bazény.

Pouze v sousedním stanu vařila oběd postarší maďarská rodinka. Ve stanu bylo docela příjemně, byl totiž pod stromy ve stínu. On shodil triko a kraťasy, aby si oblékl plavky.

Já si svlékla triko a v tom momentě už nevydržel, přitiskl se ke mně zezadu a do rukou vzal jemně moje kozičky. Líbal mně na krk a ruce pracovaly na panenských bradavkách. Během několika sekund mu plavky nestačily. Když se ke mně přitiskl, dokonale připravený, sama jsem si lehla a stáhla si kalhotky.

To už měl bradavku mezi zuby a ztrácel pojem o okolním světě. Levá ruka zajela mezi má stehna a prst průzkumník zjistil, že není co připravovat. Ještě stihl podložit můj zadeček ručníkem a bez dalšího otálení do mně vstoupil. Být mi méně, asi bych šel do návrhu kolegy cestovatel. Sportovci mají na výkon podle disciplíny 3,5,6 pokusů, průměrnej domácí škemral o sex jich je schopen absolvovat exponenciálně více, ale ve chvilce, kdy to protějšek nebaví, obtěžuje, neuspokojuje, Nikdy jsem nebyl a ve svých letech už jistě nebudu sexuální mašinou, ale současně si drahé polovičky a matky svých dětí vážím, nic proti ní nemám.

A ten drobný nesoulad v sexuální oblasti? Proč to neřešit občasným zanořením. Hlavní otázka fóra ale zněla lze přestat? Za mne ANO, lze přestat , stejně tak, jako lze přestat s jakoukoli jinou drogou. A odpovědi zde to jen potvrzují.

Ne, že bych mu to nedopřála, ale 1 mu závidím ty zážitky, 2 nechci aby na mě přenášel různé kvasinkové nemoci 3 mám pocit, že mě pak s nimi srovnává No asi nezbývá, než se situaci přizpůsobit a najít si občasného milence na zvednutí ega Tak takhle mizí ze světa hodné věrné holky. Dnešní TOP profily z Agama-seznamka. Přihlásit se     Registrovat. FAQ     Hledat. Stránka 2 z 8. Přejít na stránku Předchozí    1 , 2 , 3 , 4 , Předchozí téma Následující téma. Pod tohle se podepisuju.

Beo, z Tebe mluvi mala sebejistota - pochybujes, ze jsi pro toho sveho jedinecna bez ohledu na pocet jeho 'vedlejsich aktivit' - a taky zavist vuci mladsim a hezcim holkam. Udelat ze sexu povinnost, rutinu a vnest do nej strach je zasadni chyba, ktera nici zivot nejen vam obema, ale i dalsim clenum rodiny, na nez sve frustrace prenasite.

Doporucuju se zamyslet nad tim, ceho dosahnu, kdyz se budu snazit partnera vlastnit a ovladat. A jestli to vubec jde, aniz bych degradoval sam sebe You must be so clever. Mám ověřený, že v dnešní době Facebooku a podobně se chlapovi nabízí nespočet příležitostí Takže, byla bys snad radši, kdyby měl jednu milenku, se kterou by trávil noci a dokázal by si s ní i povídat?

A doma by ses měl snažit být iniciativní, překvapovat, svádět, zatímco ona nic dělat nemusí, protože když ji nebudeš bavit, tak ona má vždy kde mávnout tisícovkou Teď ať řekne jakoukoli kritiku, či jen námitku, hned mám pocit, že mě srovnává s nějakou rozpustilou natálií, kristýnkou, anetkou, monikou, které mají aspoň pořádný prsa, nebo že jak nebudu pořádně fungovat, tak si pojede zpátky v norničení.

Teď ať řekne jakoukoli kritiku, či jen námitku, hned mám pocit, že mě srovnává s nějakou rozpustilou natálií, kristýnkou, anetkou, monikou, které mají aspoň pořádný prsa, nebo že jak nebudu pořádně fungovat, tak si pojede zpátky v norničení Určitě se s tím nežije lechko, ale ale stejně si to nedovedu dost dobře představit, ženský jsou o dost citlivější.

Každopádně kdyby ten chlap s tebou nechtěl být, nebyl by s tebou Ale vrací se pořád za tebou a plánuje s tebou nějakou budoucnost a to něco znamená. To ho neomlouvá, ale je to Uričtě pro něj váš vztah něco znamená.

No, s řečma o tchýni asi nic neuděláš - to tě lituji. Ne, že bych mu to nedopřála, ale 1 mu závidím ty zážitky, 2 nechci aby na mě přenášel různé kvasinkové nemoci 3 mám pocit, že mě pak s nimi srovnává No asi nezbývá, než se situaci přizpůsobit a najít si občasného milence na zvednutí ega Tak takhle mizí ze světa hodné věrné holky ad 1 Nezáviď, pořiď si vlastní.

Je to pro tebe mnohem jednodušší než pro něj a navíc zadarmo. Pozor ale na jisté úskalí. Muž si u "slečny" zpravidla pořizuje jen naplnění své životní potřeby, která se mu jinak nedostává. Žena má větší sklon se k příležitostnému partnerovi citově uvázat, a to je pak skutečný průšvih, který rozbíjí jinak stabilní vztahy.

Kvasinka je ve vagině normálně přítomná, onemocnění vznikne, pokud se nekontrolovaně přemnoží. Nejčastěji k tomu odchází vlivem nevhodného oděvu, stravy, při oslabení v důsledku jiné nemoci nebo jako vedlejší účinek léků i antikoncepce. Obavy z přenosu kvasinky od "slečny" jsou víceméně zbytečné. Placený sex se provádí téměř bez výjimky s ochranou a oba účastnící se před tím i potom ve vlastním zájmu důkladně myjí. Ostatně pravděpodobnost kvasinkové infekce samotné "slečny" je nízká.

Jednak její pohlavní orgány jsou častým používáním "otužilé" se infekci bránit, jednak si to důkladně sama hlídá - onemocnějí by jí znemožnilo nebo výrazně znepříjemnilo výdělečnou činnost. To je normální lidská vlastnost. Ale myslím, že při tom srovnání bere do úvahy i jiné věci, než velikost prsou nebo zaoblenost zadečku. Možná by ses divila, jak vysoko si při tom srovnání v jeho očích stojíš.

Opakuji - pokud má partner ve vztahu pohodu, a sex do sytosti, nemá důvod ně jak často chodit jinam, platit za to a riskovat, že to nebude stát za to.

Kdyby byl chorobný nevěrník, tak už beztak ke tvému štěstí odešel. Dovolil bych si drobně nesouhlasit. Sex není droga, sex je životní potřeba. Lze s ním přestat stejně jako s jídlem nebo spánkem. Jistě, jeho nedostatek nezabíjí tak rychle, jako třeba hlad. Ale likviduje muže docela srovnatelně třeba s nedostatkem ně jak ého vitamínu.

Umělé vagíny TENGA - sexshop Růžový slon .. charmfou-mariage.eu seznamka/ a vydal se prožít úžasný exotický sex. Jak dále ukáže hledání na Norníku a Masheru, u privátu Andrea (kam vede uvedené telefonní číslo). 2. červenec Soulož video nahe holky fotky · Female agent nornik cz · Nejhezci vagina sexi holky · Ženské výstřiky první orgasmus · Zdarma filmy sally sex. leden Česká webová stránka válcuje internet! Je totiž plná Na charmfou-mariage.eu vám prozradí, jaké to je. Pokud zrovna nehledáte holku na vdávání, ale chcete se . Czech casting martina transka praha

: Nornik cz nejkrasnejsi vagina

Nornik cz nejkrasnejsi vagina 501
Nornik cz nejkrasnejsi vagina Ženy se před ním promenádovaly, jedna ukázala kozičky, druhá kundu, tak se střídaly a provokovaly. Když to bude ve společnosti, alespoň mi moje brzda radosti nebude nic vyčítat. Na chvíli tam zajedeme, třeba se trochu odreagujeme. Tak jo, když jinak nedáš. Nejenže se Lenka vymočila, ale já jsem při tom ještě vytekl. Jeden mě chytil a povalil do trávy.
Sex kolín sex mlada boleslav Šla bych za ním, ale myslel by si, že ho špehuju. Pepa, který ji určitě znal zvenku i zevnitř, také jistě trpěl, protože když se ocitl ve Skvrňově, zjistila Andrea, že má slipy víc než jen poskvrněné a musel je odevzdat. Přípitek na zdraví oslavenkyně, zobání z mís a hovor všech se všemi. Kluk, snad tak patnáctiletý, klesl mezi moje nohy. Podívali se na její hrudníkové letiště a poslali ji pryč.
Nornik cz nejkrasnejsi vagina 394
Pak ženu napadlo, že potřebujeme nakoupit něco na večer a v tom vedru nebyla ochotná obětovat lenošení ve vodě. Ihned po příchodu otvírám lahváček, můj oblíbený Radegast, pouštím televizi a zalehávám na pohovku. Tak jako na všech mejdanech. Nevím proč, ale většina chlapů nemá odvahu říci svému kámošovi, podívej se, ta moje stíhačka už mě otravuje, láká mně ta tvoje, co když bychom si je nenápadně prohodili. Pavel se nejprve zarazil, ale pak řekl, že ano. Ne, že bych mu to nedopřála, ale 1 mu závidím ty zážitky, 2 nechci aby na mě přenášel různé kvasinkové nemoci 3 mám pocit, že mě pak s nimi srovnává No asi nezbývá, než se situaci přizpůsobit a najít si občasného milence na zvednutí ega Tak takhle mizí ze světa hodné věrné holky. Pornoserver cz výměna manželek online však tuto situaci vyřešila s přehledem podnikatelky.

ORAL V AUTE PRAHA LESBY ZDARMA

LESBY SEX CHLUPATE HOLKY