Honeni kundy nevěra žen

honeni kundy nevěra žen

Ale co jsem mohl dělat? Prostě jsem zahnal zbytečné obavy a s radostí, jako ostatní, ten nápad uvítal. Vyjeli jsme z našeho města a zamířili na polní cesty do přírody. Nejeli jsme nikterak rychle, prostě jsme se kochali pohledem na přírodu a bavili jsme se mezi sebou, občas udělali přestávku na pití, nebo abychom něco zakousli a taky, abych zkontroloval na mapě, jestli jedem správně. A já si hlídal Martina.

Nemohl jsem si nevšimnout, jak pokukuje po Kristýně, ono když má holka velká prsa číslo pět, která pěkně napínají látku trička, tak při jízdě ty pohupující se obří melouny vypadají opravdu pěkně. Snažil se jet neustále vedle ní a vedl s ní rozhovor. Taková ta klasika, kdy se kluk ptá, co holka dělá, co studuje, jaký má koníčky a sám jí říká, jak na tom v tomhle je on.

Takhle jsme jeli až do doby, než se začalo stmívat. Našli jsme si u cesty příhodné místo, kde jsme si mohly postavit stany a utábořili se na noc. Až na Martina jsme měli stany prakticky u sebe.

Martin, si svůj stan postavil několik metrů od nás těsně u lesa, ani jsme se neptal proč. No a nadešla noc. Seděli jsme u ohýnku, popíjeli víno s k olou a bavili se. Kristýna se věnovala mně a tak Martin tentokrát víc hovořil s Katkou a Petrem, čímž jsem se uklidnil a v klidu si dovolil odejít do lesíka na záchod. Když jsem se vrátil, Katka a Petr už ohně nebyli a Martin opět vyzpovídával Kristýnu. Nenápadně jsem navrhl své dívce, že bychom i my mohli jít spát a Kristýna přijala.

Nepočítal jsem s nějakým sexem, byl jsem utahaný a i Kristýna vypadala, že po celodenní jízdě na kole toho má plný zuby a tak jsme se jen ve stanu objali a společně usnuly. Ani nevím jak dlouho jsem spal, ale probudilo mě nutkání jít na záchod. Ke svému překvapení jsem zjistil, že Kristýna není ve stanu. Nijak jsem se z toho nevzrušoval, taky mohla jít ven na záchod a tak jsem vylezl ze stanu a šel k lesíku udělat svou potřebu. Při cestě zpět mi to nedalo a vzal jsem to kolem Martinova stanu.

Jaké bylo mé překvapení, když jsem z něho zaslechl hlas Kristýny. Není ti tu se mnou dobře? Hlavně teď jak tu sedíš jen v tom tričku" vyhrkl náhle a já si uvědomil, že Kristýna chodí spát v delším tričku a kalhotkách, nejraději tangách, a že tomu i teď nebylo jinak. To není nemoc, zašukat si můžeme ne? Chtěl jsem se prostě ozvat, ale převládla ve mně zvědavost, jak to zvládne Kristýna sama.

Kristýna se opět začala tiše smát. Martin jí však zřejmě čekal, protože jí hned zodpověděl. To se zase smál potichu Martin a já se snažil uhodnout co se tam stalo. Kristýna mlčela, jen jsem jí slyšel jak zhluboka oddychovala, jako by byla vzrušená.

Bylo mi jasné, že jí teď Martin ukazuje svého čuráka , a že to zřejmě nebyl žádný prcek, ale opačně , určitě docela velký ocas. Ach ano, vem si ho do pusinky.

Ano, ach pěkně si ho připrav , hezky ho kuř, aby ti mohl pořádně vymrdat kundu. Ve mně převládal vztek, zklamání, ale také neskutečné vzrušení z toho, čeho jsem byl teď svědkem. To asi, jak ze sebe stahoval slipy a k tomu se přidalo slabé sténání Kristýny. Pochopil jsem, že Kristýna si začala zasouvat prstíky do kundy, aby si jí připravila na s ex. Během chvíle zvolal vítězoslavně: Ano, ona to s prezervativem nedělala ráda. Chtěla mít vždy kundu plnou semene. Bože ach, ach, vraž ho tam, vraž ho tam až po koule," sténala a pak slabě zavyla, jak do její kundy Martin zarazil tu svou kládu až po koule.

Už jsem to nemohl vydržet. Vzrušení ve mně převládlo a já si musel vytáhnout už bez tak tvrdého čuráka a začít si ho honit. Asi udělal několik rázných přírazů. Má holka při nich zasténala slastí a opakovala po každém plesknutí: Přitom se z něho linulo slastné sténání a hekání.

Alespoň tak jsem si to, podle pleskání, představoval. To Martina povzbudilo, protože pleskání bylo rychlejší a hlasitější, stejně jako sténání mé holky. Pleskání ustálo , místo toho Kristýna vyjekla náhle překvapením a vzrušením a ozvali se zvuky srkání.

Ten se evidentně přisál ústy na morkou píču , z které museli doslova tříštit milostné šťávy, jenž teď svými ústy a jazykem vylizoval. Opět se ozvalo srkání a sténání mé holky. Po chvíli srkání ustálo. Ty máš tak velkého čuráka. A teď mi ukaž ty svoje velké kozy, ať si s nimi pohraju. Ten se musel hned přisát na tvrdé bradavky.

Dostal jsem strašnou chuť to vidět, ale bál jsem se jakéhokoliv pohybu, aby mě nezaznamenali. S nadějí v srdci jsem hledal malý otvor, který by měl sloužit k větrání stanu a nakonec jsem ho kousek od sebe na boční straně našel. Opatrně jsem se k němu dostal a s úlevou zjistil, že je otevřený a že můžu přes slabou síťku nakouknout do stanu. Spatřil jsem sedícího Martina a na něm mou Kristýnu. Martin byl přisátý na jednom prsu a ona nepatrnými pohyby prdelky se pohybovala na tvrdém čuráku.

Martin postupně ochutnal obě prsa a pak se přisál na Kristýnina ústa. Když se dolíbali , zahleděl se jí do očí a ušklíbil se. Klekla si na všechny čtyři a vyšpulila svůj zadeček proti němu.

Martin na nic nečekal. Nasadil čuráka na okraj kundy a jedním přírazem ho do ní vrazil a začal divoce přirážet. Sténání mé milované mluvilo za vše, co teď cítila. Musela mít přivřené oči a vychutnávala si pohyb pořádného ocasu v kund ě , v které jezdil celou svou ohromnou délkou.

Od žaludu až po kořen. Určitě jí žaludem nadzvedával dělohu. Martin držel Kristýnu pevně za prdelku , občas jí plácl jednou dlaní. Každé se líbí když jí mrdá můj čurák.

Byla to neuvěřitelná podívaná, lepší jak porno video. Honil jsem si divoce ptáka, při pohledu na zajíždějící ocas do píči mé přítelkyně a na její velká prsa, jenž se divoce houpala a pleskala o sebe v rytmu Martinových přírazů. Podle hekání jsem poznal, že už to na něj jde. Jen zaklonil hlavu, zhluboka oddychoval a přirážel. Kristýna dosáhla svého orgasmu, ruce se jí podlomili a ona se musela opřít o lokte aby nespadla na pusu. Udělal pár rychlých přírazů a pak jeden mohutný a celé jeho tělo strnulo v příjemné křeči orgasmu.

Jen krátké nepatrné pohyby jeho zadku naznačovaly, jak mohutně mu pták cuká v útrobách kundy mé Kristýnky, do které stříká své semeno. Když jsem se znova podíval do stanu, cumlala Kristýna Martinův povadlý ocas a čistila ho od zbytku semene. Bylo evidentní, že pro oba byl už konec. Raději jsem se opatrně vrátil do našeho stanu a když tam po pěti minutách dorazila Kristýna, dělal jsem že spím.

Pro ten večer to sice skončilo, ale věděl jsem, že to byl teprve začátek. Určitě se Martin nespokojí jen s jedinou nocí a bude hledat další příležitost jak si s mou holkou zašukat. A to se mi potvrdilo hned ráno. To Kristýna vstala opět dřív jak já a vylezla ze stanu, hned jsem uslyšel Martinův hlas jak jí vítal, zřejmě seděl u ohně, a s největší pravděpodobností na ní čekal, asi byli domluveni. Martin jí totiž uvítal slovy: Opatrně jsem se přesunul k zipu a pootevřel jsem ho tak, abych aspoň něco viděl.

Stála před Martinem, který seděl u ohniště. Martin se pousmál a pak jedním pohybem vytáhl ze slipů, které měl na sobě, povadlého čuráka , a začal si ho honit. Kristýna se rozhlédla kolem tábořiště , aby se ujistila, že ještě spíme. Pak se podívala na Martina. Kristýna už nic neříkala, jen ho sledovala, pak se otočila a vykročila směrem k lesu. Martin jí chvíli sledoval, ale nakonec se zvedl a vykročil za ní.

Chvíli jsem přemýšlel, jestli mám vylézt ze stanu a jít se tam podívat. Nakonec zvědavost vyhrála a já tak učinil. Opatrně jsem se plížil lesem, abych na ně po minutě narazil.

Kristýna si zrovna v rychlosti přetahovala tričko přes hlavu, takže opět vystavila na obdiv velká prsa, ale to už jí Martin obracel čelem ke kmeni stromu, u kterého stáli a o který se Kristýna hned opřela rukama a vyšpulila prdelku. Martin na nic nečekal, zatím co jednou rukou si honil ocas , druhou dal na stranu tanga a už tlačil čuráka do její kundy.

Zajel tam poměrně rychle a Kristýna přitom zasténala rozkoší. Martin uchopil jeji zadeček pevně do svých rukou a začal zběsile přirážet, čím způsoboval Kristýně značnou rozkoš.

Tu dávala najevo slastným sténáním. Martin udělal ještě pár přírazů a pak i on dosáhl svého vrcholu. Zarazil čuráka hluboko do Kristýniny kundy , že jeho žalud musela cítit až na děloze a už jí plnil svou mrdkou. Oba se ze svých orgasmů vzpamatovali po necelé minutě. Martin svého čuráka vytáhl z Kristýniny kundy a ta si hned dřepla, aby jej vsála do úst a očistila od semene a milostných šťáv z její píči. Když byl konečně čistý, vstala Kristýna a hned ze země sebrala své tričko, aby si jej oblékla a měla se k odchodu.

Ta se jen na něj otočila a usmála se. Zašukal , tak co víc bys chtěl? Vydržíš to do večera ne? Dalo mi dost práce abych se nepozorovaně dostal před ní a usedl k ohni.

Když mě tam našla, byla dost překvapená, ale nedávala to na sobě moc znát. Dokonce se mi klekla obkročmo na klín a začala se se mnou vášnivě líbat. Cesta dál probíhala v klidu, Martin neustále pokukoval po Kristýně, ta si ho moc nevšímala.

Ve většině článcích o nevěře se hospodyňka dočte, že jakmile si chlap začne hrát doma víc s mobilem a hlídat si ho, určitě je nevěrný. Já třeba zjistila, že je závislý na Candy Crush Soda Saga. Stejně tak se upozorňuje na pozdní příchody z práce. Opět blbost, některé muže jejich práce prostě jen baví a snaží se něco budovat. Nebo přechytralá autorka varuje před vůní cizího parfému. Pardon, ale stačí málo, aby člověk načichl — třeba během nákupu projít kolem Sephory.

Co je vlastně nevěra? Nebojte se, nebudu filozofovat, jen si to hezky srovnáme. Pokud chlap chodí do bordelu, platí si milenku, užívá si erotické masáže a čas od času ohne sekretářku jak iPhone 6 Plus, tak to není nevěra. O nevěře mluvíme až v momentě, kdy se chlap pravidelně stýká s ženou, které se chce zalíbit.

Kterou chce přitahovat a chodit s ní na rande, sbalit jí a hledat u ní emoce, které doma nemá. Ta 1 věc je, když o sebe začne chlap najednou pečovat. Pořídí si nové boty, kalhoty, košilku, svetřík a motýlka od Jirky Chomáta pro zájemce k dispozici na Bowtie Lover.

Řekne, že by měl začít znova chodit na florbal s kolegama z kanclu, protože mu roste břicho. Jeho vzhled mu byl u zadku a najednou řeší, jaká značka gelu se hodí pro jeho typ vlasů. Taková změna nenastane ze dne na den, což ji dělá ještě zákeřnější.

. 7. leden Texty o nevěře, které plodí úplně každý magazín pro ženy, jsou plné keců Ta 1 věc, podle které žena % pozná, že je muž nevěrný, totiž platí pouze v případě následujícího chápání nevěry. Miluju zasunout dilatátor pěkně hluboko a pak si honit . Kokoti to nepoznate Pavla tohle zadna kunda nepise. Já jsem začala jeho klacek v ruce honit čímž jsem ho vzrušila, tak že se přestal . Zralé ženy, paničky, MILF a maminky potřebují sex a velký ocas do kundy a. červenec Bývalá groupie v rozhovorech ráda zdůrazňuje, že při takovém sexu nešlo o nevěru, ale o pouhé odreagování. Podle ní to manželky a přítelkyně.

ORAL V AUTE PRAHA DLOUHA VIDEA C

Honeni kundy nevěra žen

Filtr na zeny holky v kalhotkach

Pořídí si nové boty, kalhoty, košilku, svetřík a motýlka od Jirky Chomáta pro zájemce k dispozici na Bowtie Lover. Řekne, že by měl začít znova chodit na florbal s kolegama z kanclu, protože mu roste břicho. Jeho vzhled mu byl u zadku a najednou řeší, jaká značka gelu se hodí pro jeho typ vlasů.

Taková změna nenastane ze dne na den, což ji dělá ještě zákeřnější. Možná už je nevěrný, možná se jen připravuje. Z toho všeho plyne ponaučení , které se bude hodit každému záletníkovi. Pokud chcete podvádět, pečujte o svůj zevnějšek od začátku vztahu a nepolevujte. Nenoste jedny kalhoty půl roku, v zimě noste zimní a v létě zase letní boty, nekašlete na kosmetiku a neuškodí ani pravidelné návštěvy zubní hygienistky. Vaší ženě se budete líbit a třeba ve výsledku zjistíte, že vám ani ve vztahu nic nechybí.

Dostal me ten výpis věci co pry není nevěra o. O …nevěra je prostě hnus a vše co je vypsáno nahoře k tomu patří. Já si právě myslím, že je to naopak velice osvícený přístup k nevěře. Samozřejmě to ale platí jen pro muže, ženská musí být věrna, přes to nejede vlak …. Texty o nevěře, které plodí úplně každý magazín pro ženy, jsou plné keců o ženské intuici, vaty a X zaručených příznaků nevěry.

Lakmusovým papírkem zahýbání je přitom 1 jediná věc. Sex a vztahy Mastná pravda o erotických masážích v Praze 8. Milan byl šikovný a práce mu šla od ruky. Venku panovaly tropy, tak chodil jen v kalhotách bez trička. Práce zdeníka na něm byla znát. Měl krásné svaly na celém těle.

A já jsem kolikrát tajně sledovala jak zvedá těžký pytel nebo cihly a kochala se jeho opocenou kůží. S Honzou jsme měli sex každý den a jeho absence společně s krásným vyrýsovaným tělem Milana dělalo své. Vždy v noci jsem musela sáhnout po vibrátoru a udělat si dobře. Vzrušovala mě i ta představa, že hned vedle je Milan, který mě může zaslechnout. Pátý den jsem šla večer do sprchy a jak jsem byla zvyklá po sprše jsem vyšla ven jen s ručníkem omotaným kolem těla.

Na Milana jsem si vzpomněla až když jsem na něj narazila na chodbě. Oba jsme se lekly a já vykřikla a přitom mi upadl ručník na zem. Milan stál jak já zkoprnělí, ale jeho oči šmejdili po mém těle. Já se po chvilce ohla sebrala ručník a šla do ložnice. Jak jsem se protahovala kolem Milana cítila jsem, že se mu postavil, což mě velmi vzrušilo a v ložnici jsem si to hned musela udělat.

Další den se mi Milan omlouval, že mě nerad vylekal. Ovšem od té doby ze mě nemohl spustit oči. Koukal mi na zadek a výstřih. Mě se to samozřejmě moc líbilo přitahovat nějakého muže, tak jsem začala chodit bez podprsenky a několikrát ho nechala dlouze pohlédnout na má prsa skrz výstřih. On vždy trošku zrudnul a s napnutýma kalhotami pak šel většinou dělat něco jiného. Mě se tato hra na vzrušování natolik líbila, že jsem si pak šla dělat dobře a měla vždy silný orgasmus. Další den jsem se rozhodla přitvrdit a vzala si krátkou sukni pomáhala mu bez spodního prádla.

Celé dopoledne jsem se mu snažila ukázat svou vyholenou a zároveň stále mokrou broskvičku. Vždy jak se na ní podíval se snažil pohledem uhnout. Po obědě však potřeboval pomoct sundat některé věci z police a já se nabídla, že pomůžu. Vylezla jsem na štafle a přehodila nohy přes jejich vrchní část. Ovšem štafle se začali kymácet a Milan hbitě přiskočil a chytl je, abych nespadla. Byl přímo podemnou a měl, tak krásný výhled na moje roztažené nožky.

Občas jsem na něj po očku koukla a viděla jak se zaujetím sleduje mojí mokrou prcinu. Co nejpomaleji jsem sundavala a rovnala věci na skříni aby měl dost času na sledování. Pak, ale přišel šok. On se mě dotkl rukou na noze a jel pomalu nahoru pod mou sukni. Ani jsem se nehnula a plná očekávání kam až zajde jsem držela. Jeho ruka byla hrubší než Honzova, ale zároveň se pohybovala něžně jak pírko.

Po chvilce jeho prst dorazil až k roztoužené dírce. Cítila jsem jak jemně krouží prstíkem zatím jen na povrchu. Pak přitlačil a jeho prst do mě pronikal. Já jsem se neudržela a vyhekla jsem. On se lekl a rychle dal ruku pryč jakoby nic. Po této příhodě jsem ihned utekla do ložnice vytáhla vibrátor a začala si dělat dobře. Myslel jsem přitom na Milanovo prst uvnitř mě.

Během chvilky jsem se udělala ovšem neudržela se a hekala jsem nahlas, tak že mě musel Milan slyšet. Do večera už bylo vše zas normální. Milan si dělal své zednické věci a já vařila. Před večeří se Milan chodil sprchovat a dnes mě napadlo podívat se jak vypadá nejen nahoře, ale i dole.

Jak jsem uslyšela sprchu, tak jsem se připlížila ke dveřím a otevřela je. Věděla jsem, že ze sprchy na dveře vidět není, ale skrz zrcadlo je vidět do sprchy.

Ještě než se zamlžilo jsem viděla Milana v celé kráse. I jeho nohy byly samý sval a pak jsem zahlédla jeho nádobíčko. Honza byl takový průměr, ale Milan nadprůměr. I v klidu se mi zdál větší jak Honzovo v pozoru. Moc dlouho jsem se dívat nemohla, protože pára zrcadlo zamlžila.

Šla jsem dělat dál večeři a nemohla z hlavy dostat jeho nahé tělo. Abych se rozptýlila vytáhla jsem lahev vína k večeři. Po vínu budu unavená a vše zaspím, říkala jsem si. Milan přišel s mokrýma vlasama a opět oblečen jen v kalhotách. Neubránila jsem se a pohlédla mezi jeho nohy. Jeho mužství se v džínách tísnilo a bylo zřetelně vidět. Rychle jsem nalila víno a polkla sklenku skoro na ex.

Po večeři a dvou lahvích vína jsem už chtěla jít, když mě Milan poprosil zda si může vyprat u nás nějaké věci, že potřebuje jen vysvětlit jak naše pračka funguje. Ochotně jsem šla hned do koupelny a začala mu vše vysvětlovat. Pak jsem se nějak zakecali a víno začalo mít místo spacího účinku probouzející. Opět jsem dostala chuť na jeho ruku v mém rozkroku, tak jsem vzala jeho věci a začala je dávat do pračky.

Přitom jsem se k němu otočila zády vyšpulila svou prdelku. Přesně jak jsem čekala má sukně sjela a odhalila můj zadeček v celé své kráse. Milan chvilku váhal a já přebírala prádlo na zemi jakobych v něm něco hledala.

Pak jsem ucítila opět jeho ruku. Tentokrát sáhl rovnou na můj pahorek lásky. Opět jsem to neustála a vyhekla jsem. Ovšem teď se nelekl a začal prstem kroužit rychleji. Jeho prst byl dokonalost sama a já instinktivně roztáhla nohy. Milan na to zareagoval druhým prstem, který začal dobývat mou svatyni. Jak cítil mou vlhkost neváhal a přidal další prst. Začal rytmicky přirážet a druhou rukou mě chytl za vlasy. Bylo to neskutečně nádherné. Jeho prsty byly krásně teplé ne jako můj chladný vibrátor.

Už mu bylo jedno jak moc hekám. Moc dobře věděl, že jsem vzrušená a líbí se mi co dělá. Prsty náhle vyjeli a já slyšela jak si klekl. Pak jsem ucítila něco vlhkého a teplého. Byl to jeho jazyk kmitající po klitorisu a občas dokonce zabloudil mezi závojíčky. Jeho jazyk byl tak úžasný, že jsem se udělala. Vykřikla jsem v úžasu té slasti a vychutnávala si příval slasti.

Orgasmus jakoby mě přivodil kóma, protože si pak nepamatuji pár minut. Když jsem přišla k sobě už jsem cítila opět jeho prsty v sobě. Musel tam mít minimálně čtyři jak mě roztahovaly. Já ochotně přirážela vstříc dalšímu orgasmu. Opět mne chytil za vlasy a přirážel se mnou co nejblíže k němu. Moje kundička se v rytmu přírazů roztahovala a stahovala. Jeho prsty mi přišli hrozně dlouhé. Jakoby mi naráželi až na dělohu. Měla jsem zavřené oči a představovala jsem si jeho penis co jsem viděla.

Hrozně jsem si přála ho zkusit. Ovšem nechtěla jsem Honzu až tolik podvést. A také jsem neměla doma kondomy a prášky už měsíc neberu kvůli založení rodiny.

Musela jsem si tak vystačit s jeho prsty. Ty neustále zrychlovaly tempo což mělo za následek příchod mého druhého orgasmu. Uvolnila jsem se co to jen šlo, abych si to vychutnala naplno. Musel cítit, že se blížím do finále, protože zpomalil a jeho přírazy byly táhle a hluboké.

Jakoby věděl co miluji a jak mě udělat. Pak už jen přišlo mravenčení v břiše oznamující finále. Ovšem nebylo to jediné co jsem cítila. Jeho prsty se ve mě najednou zvětšily a začali pulzovat. Až teď jsem se podívala na svého milence, který za mnou stál a přirážel do mě svým mackem. Bylo však pozdě něco udělat. Můj orgasmus mě opět dostal do extáze a Milana začala má kundička v křečích svírat a vysávat. Což nemohl ani on vydržet a začal mě příraz za přírazem plnit.

Pak se nakonec jen zapíchl co to šlo a také si vychutnával svůj vrchol. Jeho úd byl ještě tvrdý, když ze mě vyjel. Za ním se ze mě hrnula velká nadílka jeho semene. Musel být skutečně dlouho bez holky, když toho měl v sobě tolik.

Neřekli jsme ani slovo a každý šel spát. Ani mě nenapadlo se vysprchovat a zmírnit tak riziko početí dítěte. Asi jsem tušila, že to není naposled co jsem si s Milanem užila. Přeci jen Honza měl být pryč ještě týden. Nechci na tebe vše vychrlit ještě než donesou kafe. Vím, že jsem to neměla dopustit, ale potřebuji se svěřit. Andrea mě vyslechla a chvíli přemýšlela.

Ráno jsem se probudila a to, že vše co jsem zažila večer s Milanem nebyl jen sen dokazovalo zaschlé semeno na mích stehnech. Až teď jsem si pořádně uvědomila jaká to byla blbost. Riskovat nechráněný sex s kamarádem Honzy.

Bylo teprve šest ráno a já se potichu přes spícího Milana na gauči dopotácela do koupelny. Hned se mi vybavila vzpomínka jak mě tu včera opřenou o pračku nádherně udělal svím ptákem.

Hned jsem z toho byla zase vlhka. Pustila jsem si vařící vodu a vlezla pod proud vody. Rukou jsem začala umývat zbytky zaschlé připomínky. Jak jsem rukou myla svou jeskyňku, tak jsem se tím začala vzrušovat. Už několikrát jsem to ve sprše sama dělala, ale až teď při vzpomínkách jsem byla natolik vzrušená, že jsem věděla, že brzy budu.

Začala jsem proto intenzivně rukou dráždit svůj krví naběhlí klitoris. Teplá voda zatékající do všech záhybů mi dělala neuvěřitelně dobře. Opět jsem zapomněla na celý svět, když na mě začal přicházet orgasmus. Málem jsem utrhla sprchu, když jsem se propnula jak luk.

Po chvilce začal orgasmus odeznívat a já měla pocit jakoby mě zase hladily Milanovo velké ruce. Otočila jsem se a on tam opravdu stál. Byl nahý a přidal se ke mě, když viděl jak si sama ulevuji. Jeho penis už mě pošťuchoval mezi nohama. Konečně jsem ho mohla vidět zblízka. Neodolala jsem a rukou po něm sáhla. Jen jsem se ho dotkla začal mohutnět a tvrdnout. On mezitím své ruce přemístil na má prsa a začal je mnout a drtit. Občas mě chytl a zmáčkl za bradavku až jsem sykla bolestí.

Bylo to poprvé, kdy mě bolest vzrušovala. Já jsem začala jeho klacek v ruce honit čímž jsem ho vzrušila, tak že se přestal věnovat prsům. Rukou teď zvedal jednu mou nohu, takže měl krásný přístup k mé vzrušené lasturce. Druhou rukou nasměroval špičku svého kopí přímo mezi mé závojíčky. Nedokázala jsem odtrhnout oči od jeho žaludu prorážejícímu si cestu do mého nitra.

Nejprve přirážel jen špičkou, ovšem po chvilce nevydržel a nabodl mě až narazil na mé dno. Vyjekla jsem úžasem a objala ho, abych měla lepší stabilitu. Začal do mě přirážet a každé setkání jeho žaludu s mou dělohou jsem odměnila líbezným sténáním. Byla jsem jako ve snu ze kterého se nechci probudit. Ovšem dnes jsem měla trochu rozumu a chtěla mu oznámit, že nejsem chráněná ať se udělá ven. Ovšem jak jsem se na něj podívala a chtěla promluvit, tak mi dal svůj prst před rty a jen tiše zasyčel na znamení netřeba slov.

Chtěla jsem mu to i tak povědět, když jsem ucítila jak opět zmohutněl. Zarazil ho do mě a tentokrát čekal na mém dně až přijde jeho první výstřik. Jako horká láva mě zalilo jeho tryskající semeno. A právě ono teplo dovedlo na vrchol i mě. Opět jsem byla chvíli mimo a po procitnutí jsem byla ve sprše sama. Opět jen jeho semeno ze mě kapající bylo důkazem. Sprchou jsem se tentokrát důkladně opláchla.